Sari la conținut
Forum Roportal
Andruta*

De ce ne comportam asa ciudat unoeri cand iubim?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Iubesc pentru prima data in viata mea,dupa ce mult timp am negat ceea ce simt si cand in sfarsit sunt fericita,uneori ma comport ca o mare ciudata....il resping in unele momente si nu inteleg de ce,ce se intampla de fapt cu mine?sunt fericita ca il am darimi ies din minti in niste clipe cand ar trebui sa fie bine....sunt eu un om respingator sau...nu stiu?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
comportamentul asa ciudat e intalnit peste tot.si eu am aceeasi problema.daca aflati raspunsul anuntati-ma  :crazy:

si eu tare as vrea sa il aflu....uff...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cum adica sa fii ciudata?detaliaza putin..nu poti explica in totalitate anumite lucruri...asta e cert, stiintific multe se pot spune ..dar de ce?cred ca mult timp va ramane o enigma :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Probabil :beach:" il respingi pentru ca nu il intelegi... pt ca ti`e oarecum teama sa nu fii gresit inteleasa de catre el ...

E o stare f. ciudata din ceea ce spui si banuiesc ca si pt el discomfortul este f mare...

Dar asta ramane intre voi doi...

Voi trebuie sa va ajutati unul pe altu... nu esti doar tu cea care are nevoie de o "schimbare", poate ai nevoie de mai multa intelegere...:clap:

Sunt prea putine detalii in ce priveste problema ta.. Detaliaza subiectul !!!

Mult succes !!! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iubesc pentru prima data in viata mea,dupa ce mult timp am negat ceea ce simt si cand in sfarsit sunt fericita,uneori ma comport ca o mare ciudata....il resping in unele momente si nu inteleg de ce,ce se intampla de fapt cu mine?sunt fericita ca il am darimi ies din minti in niste clipe cand ar trebui sa fie bine....sunt eu un om respingator sau...nu stiu?!

chiar tu ai zis..dupa mult timp ce am negat ceea ce simt ..oare nu ti`ai raspuns singura? Ideea care e..comunicarea, se mananca pe paine intr`o relatie..caci exact cum zicea si TiGeR_asH cu sigurantza si el te simte..si are cu sigurantza un sentiment cel putin de discomfort..daca nu chiar de frica.. incertitudine .. only u can make things right! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

te porti mai ciudat din cauza ca ti-e "frica". dupa cum a spus si vangy1301, cu comunicarea se rezolva totul..odata ce ai capatat incredere in tine si in el...totul va veni de la sine, si nu vei mai avea sem\ntimentul ca te porti ciudat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

adevarul e ca mai sunt momente in care nu stii de ce faci anumite lucruri ..de exemplu eu...cand il vad pe EL abia astept sa ma atinga si sa ma scufung in bratele lui dar chiar in acel moment cand ma atinge am impresia ca ma sufoc si il dau putin mai la o parte ca altfel nu pot sa stau langa el..si nu inteleg de ce pentru ca as vrea sa stau numai in bratele lui sa ma leg de el si sa ma duca peste tot ..:">

Editat de realtv

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
adevarul e ca mai sunt momente in care nu stii de ce faci anumite lucruri ..de exemplu eu...cand il vad pe EL abia astept sa ma atinga si sa ma scufung in bratele lui dar chiar in acel moment cand ma atinge am impresia ca ma sufoc si il dau putin mai la o parte ca altfel nu pot sa stau langa el..si nu inteleg de ce pentru ca as vrea sa stau numai in bratele lui sa ma leg de el si sa ma duca peste tot ..:">

 

Asta poate fi si din cauza lui (nu totdeauna tu esti vinovata! :crazy: )

Poate, nu e obisnuit cu tine (nush detalii despre voi), sau s-a obisnuit asa, sa te stranga in brate pana`ti ies ochii :beach: !

Sau poate ca esti sensibila excesiv... :clap: si te alinti... at cand sunteti doar voi doi si nici un alt ochisor nu va priveste e tot la fel?

Ai striga intr-o piata ... X Te Iubesc ! daca ti-ar cere asta?

:huh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×