Sari la conținut
Forum Roportal
lilswtblonde

Vreau sa fie iar ca inainte

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sincer...nu stiu...cred ca am ajuns la capatul puterilor...am un iubit de 1 an si 1 luna...si noi ne-am iubit mult...mult de tot...bine..eu il iubesc in continuare....insa in ultima vreme ne certam ff des...de fapt ne desparteam (ca la noi se numesc despartiri)...bine suntem si aman2 aceeasi zodie(fecioara) si poate ca d-asta e asa....dar nu stiu ce sa mai fac...inainte nu era asa...imi arata ca ma iubeste...era mereu langa mine...noi eram ff apropiati...adica vorbeam extrem de des la telefon,acum abia daca mai imi da un msg odata la cateva ore...si tot eu sunt aia care il uita....

acum vrea sa plece la nu stiu ce bal...nici macar nu m-a intrebat daca vreau sa merg cu el...si pana acum nu s-a mai intamplat asa....chiar nu inteleg....si mi-e frica sa ii spun tot ce simt ptr ca se va supara..va spune ca ii reprosez....relatia noastra(daca se mai poate numi relatie) e intr-un mare impas...si nu stiu...nu stiu cum sa fac sa iesim din chestia asta....chiar nu stiu...

m-am gandit poate sunt eu de vina...am incercat...m-am my schimbat...chiar nu inteleg....bine,intr-un fel poate se razbuna ptr ca la inceputul relatiei m-am purtat aiurea....dar mi-am dat seama de asta...si regret...chiar nu inteleg....poate sa ma ajute cineva? ca eu una simt ca o iau razna...vreau sa fie iar el...acea persoana care facea totul ptr mine....sa fim iar noi....el imi spune intr-una ca ma iubeste...imi spune ca si el vrea sa ne fie bine...pe altcineva nu are...asta o stiu, sunt sigura de fapt...dar el nu mai are nici incredre in mine(si nu i-am dat motive sa nu aiba incredere...pur si simplu l-am mintit odata cu ceva neimportant)...cum sa fac sa aiba iar incredere in mine?cum sa fac sa fie iar innebunit dupa mine? poate sa ma ajute cineva ? :soc:

 

RENUNTA LA SCRIEREA DE TIP MESSENGER/MIRC !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asta trebuie sa discuti cu el nu cu noi... ca noi nu va cunoastem.

 

ca idee de moment, pregateste-i o surpriza sexy. poate tu cu o prietena sa-l asteptati intr-o seara si sa-l satisfaceti impreuna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum sa fac sa aiba iar incredere in mine?cum sa fac sa fie iar innebunit dupa mine? poate sa ma ajute cineva ? :tease:

 

 

C

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ca idee de moment, pregateste-i o surpriza sexy. poate tu cu o prietena sa-l asteptati intr-o seara si sa-l satisfaceti impreuna.

 

:beee:

 

Tu cu asta rezolvi orice problema, nu? :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:beee:

 

Tu cu asta rezolvi orice problema, nu? :tease:

 

atata timp cat merge sa fie rezolvata de ce nu. placere si extaz in loc de scandal si lacrimi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
atata timp cat merge sa fie rezolvata de ce nu. placere si extaz in loc de scandal si lacrimi.

 

Greseala. Sexul da doar iluzia rezolvarii unor probleme. Care raman acolo, se coc si...explodeaza.

 

THE END. :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
atata timp cat merge sa fie rezolvata de ce nu. placere si extaz in loc de scandal si lacrimi.

 

placere ...extaz ...si dupa agonie ....ca asa e in tenis :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sincer...nu stiu...cred ca am ajuns la capatul puterilor...am un iubit de 1 an si 1 luna...si noi ne-am iubit mult...mult de tot...bine..eu il iubesc in continuare....insa in ultima vreme ne certam ff des...de fapt ne desparteam (ca la noi se numesc despartiri)...bine suntem si aman2 aceeasi zodie(fecioara) si poate ca d-asta e asa....dar nu stiu ce sa mai fac...inainte nu era asa...imi arata ca ma iubeste...era mereu langa mine...noi eram ff apropiati...adica vorbeam extrem de des la telefon,acum abia daca mai imi da un msg odata la cateva ore...si tot eu sunt aia care il uita....

acum vrea sa plece la nu stiu ce bal...nici macar nu m-a intrebat daca vreau sa merg cu el...si pana acum nu s-a mai intamplat asa....chiar nu inteleg....si mi-e frica sa ii spun tot ce simt ptr ca se va supara..va spune ca ii reprosez....relatia noastra(daca se mai poate numi relatie) e intr-un mare impas...si nu stiu...nu stiu cum sa fac sa iesim din chestia asta....chiar nu stiu...

m-am gandit poate sunt eu de vina...am incercat...m-am my schimbat...chiar nu inteleg....bine,intr-un fel poate se razbuna ptr ca la inceputul relatiei m-am purtat aiurea....dar mi-am dat seama de asta...si regret...chiar nu inteleg....poate sa ma ajute cineva? ca eu una simt ca o iau razna...vreau sa fie iar el...acea persoana care facea totul ptr mine....sa fim iar noi....el imi spune intr-una ca ma iubeste...imi spune ca si el vrea sa ne fie bine...pe altcineva nu are...asta o stiu, sunt sigura de fapt...dar el nu mai are nici incredre in mine(si nu i-am dat motive sa nu aiba incredere...pur si simplu l-am mintit odata cu ceva neimportant)...cum sa fac sa aiba iar incredere in mine?cum sa fac sa fie iar innebunit dupa mine? poate sa ma ajute cineva ? :tease:

 

RENUNTA LA SCRIEREA DE TIP MESSENGER/MIRC !!!

deci in primul rand...nu s-a saturat de mine...in al2lea rand nu e genul si nici eu...in al3lea rand viata noastra sexuala sta bine...in al4lea rand amandoi avem 19 ani....si chestia e alta ca ne-am certat de atatea ori incatt acum e ceva mai greu...dar oricum azi a fst mai bine....si poate sunt si eu prea stresata...oricumm multumesc frumos pentru ajutor tuturor...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×