Sari la conținut
Forum Roportal
Alinu20

Prb antivirus.

Postări Recomandate

sAlut, prb mea este ca nu se face update la nici u antivirus orcare ar fi el si nu pot sa intru nici pe situl lor. ca sa intreb care este prb , mi sa spus ca as avea un block prin firewall ok am dat offline la firewall si tot nu merge.

am net de la rds si nu am avut prb pan acuu 1 sapt. (win. lam pus cu 2 sapt inainte sami apara prb.)

as vrea o rezolvare dak se poate sau ceva care sa ma scoata din belele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in clipa asta ma gandesc doar ca ai avea o varianta cracuita si de asta nu ar merge, si alta situatie, ca ai avut trial period la antivirusi si incerci sa faci upgrade dupa ce ti-a expirat. e vreuna din astea ??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in clipa asta ma gandesc doar ca ai avea o varianta cracuita si de asta nu ar merge, si alta situatie, ca ai avut trial period la antivirusi si incerci sa faci upgrade dupa ce ti-a expirat. e vreuna din astea ??

da am o varianta cracuita. dar la nici un antivirus sa nu se fac update am incercat mai multe variante.si chiar la nici unul...la avast de ex imi spune ca nu as fi conectat la internet pe cand eu sunt..acum am nod 32 si tot nu vrea sa se fac upgrade si nici pe situl lor nu pot sa intru asta nu inteleg...ok nu merge sa fac upgrade dar nici pe site sa nu ma lase sa intru...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da am o varianta cracuita.

Iata ca ai gasit raspunsul la problema ta.

Sfaturi pentru softuri crack-uite nu se dau (din motive de regulament al forumului) .... asa ca ... topic closed.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×