Sari la conținut
Forum Roportal
o scorpie

coranul

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu! a fost smecher, ca tine....stai calm, zexe, ca urmezi si tu :o:

 

Daca vrei sa-l propui pe zexe ca Profet in locul lui Bahometh ... sa sti ca te sustin !

 

Zexe e om de clasa intai ...nu bandit si pedofil ca diavolul ala ...si e in stare oricand sa se lase inspirat de Duhul Sfant sa scrie o scriptura de nota 10 ...cu hermeneutica cu tot!

Editat de Sikaryan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca vrei sa-l propui pe zexe ca Profet in locul lui Bahometh ... sa sti ca te sustin !

 

Zexe e om de clasa intai ...nu bandit si pedofil ca diavolul ala ...si e in stare oricand sa se lase inspirat de Duhul Sfant sa scrie o scriptura de nota 10 ...cu hermeneutica cu tot!

Nu merge, ca io inainte sa fiu cu Biblia am fos bagabont....... am istorie cu baietii de oras, nu merge....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum nu?

 

Tu ce crezi ca Bahometh a fost cu ceva mai bun?

 

Pana si Isus si-a abandonat viata normala (care insemna dulgherie si familie) ptr a se inhaita cu golani spre a colinda strazile!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Coranul a inlocuit caritatea printr-o ura cruda si sangeroasa, care nu se intalneste decat la jidovi.

 

Sincer nu cred sa fii atat de xenofoba incat sa debitezi tampenii de genul asta! Nu esti... dar te-au convins sa promovezi din proprie initiativa veninul lor, te-au spalat la creieri si acum incepi incetul cu incetul sa te comporti ca un robotel. Debitezi la comanda.

 

Spune-mi, cati evrei cunosti tu? Pe cati dintre ei i-ai vazut plini de "ura cruda si sangeroasa". Cati musulmani cunosti? Cati dintre ei sunt plini de ura? Cati...

 

Trezeste-te! Si caieste-te, asta inseamna cainta! Sa te TREZESTI! Sa vezi realitatea cu e ea! Nu cum vor altii sa o vezi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa cred ca topicuri de genul asta sunt acceptate pe forum.Topicuri in care fiecare are mana libera sa arunce cu cacat in religia celuilalt.Valabil pentru toti aderentii,desi nu vad nici un membru musulman pe aici sa-l batjocoreasca pe Isus,pe crestini sau crestinismul in general.Asta pare fi tipic crestin...comportamentul.Nici evreii nu scapa din vizorul lor. In fiecare luna se gaseste cate un cuvuios ortodox sa deschida care o mizerie din asta de topic unde sa-si verse veninul si dispretul.

Hai sa va marturisesc un "secret".Cunosc oameni din multe religii sau ideologii dar oameni mai fanatici si mai plicticosi ca unii crestini-ortodoxi nu am mai pomenit.Pe oricine nu-i ortodox iau la rost,i-ti fac capul calendar cu predici de tot felul.Pana si catolicii sunt mai rezervati,politicosi si-si vad de treaba,nu te bat cu crucea in cap.

O scorpie: ai macar putin bun simt in tine mai femeie. De fapt ce ma tot agit eu,fiecare religie are fanaticii ei.You just made the list girl. Congrats! :o:

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×