Sari la conținut
Forum Roportal
Laurentiu_gogu

Cum Fac un CD care nu poate fi copiat

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ajutati`ma ji pe mine am nevoie de un program care sa scrie un CD sau DVD protejat adik o data ce am pus fisierele respective pe cd`ul respectiv cand alt cineva isi baga in pc cd`ul pe care lam facut eu cu protectie sa nu poate fi Copyate fisierele am nevoie ! si de cel mai prost program adik si de cel mai prost program care se poate sparge imediat ! Help ! Plxjava script:void(0);

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am facut niciodata. Pe de alta parte sunt sceptic ca functioneaza cu adevarat. Daca poate sa citeasca CD-ul atunci poate sa-l copieze

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ajutati`ma ji pe mine am nevoie de un program care sa scrie un CD sau DVD protejat adik o data ce am pus fisierele respective pe cd`ul respectiv cand alt cineva isi baga in pc cd`ul pe care lam facut eu cu protectie sa nu poate fi Copyate fisierele am nevoie ! si de cel mai prost program adik si de cel mai prost program care se poate sparge imediat ! Help ! Plxjava script:void(0);

 

 

Poti folosi un program numit CD Clone ,il descarci de pe net si pentru DVD-uri se numeste DVD Fab 5

e usor ,succes!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai, daca nu te descurci cu engleza, cum folosesti programul, ca e tot in engleza?!

Oricum, ce vrei tu nu se poate. A fost spart Windows, tu vrei sa protejezi un CD cu un program gasit pe net?!

Nu se poate. Orice CD se poate copia in 5 minute !!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Omul a zis ca vrea sa protejeze anumite fisiere, nu data tracks. Cel mai simplu ar fi sa puna pe CD volume criptate, sau sa faca arhive protejate cu parola continind respectivele fisiere.

 

Pentru crearea de volume criptate, TrueCrypt e "da shit," dar daca nu te descurci cu engleza, stai in banca ta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×