Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
FreakyKitty

Care ar fi problema?

Rate this topic

Recommended Posts

Pai mi-am cumparat sims 2 am si vice city si alte alte multe jocuri cu grafica 3D dar problema este ca merg foarte greu :hi: de exemplu daca ma joc sims 1 merge perfect si la calculatorul unei prietene(nou-nout si modern) jocurile astea 3D merg foaaaarte perfect :hi: totusi adevarul e ca eu am un calculator ceva mai vechi dar oare chiar asta sa fie problema?off mor de prea multa ciuda cand le vad ca le am in fata mea si nu le pot juca :o:

Pai mi-am cumparat sims 2 am si vice city si alte alte multe jocuri cu grafica 3D dar problema este ca merg foarte greu :crazy: de exemplu daca ma joc sims 1 merge perfect si la calculatorul unei prietene(nou-nout si modern) jocurile astea 3D merg foaaaarte perfect :tease: totusi adevarul e ca eu am un calculator ceva mai vechi dar oare chiar asta sa fie problema?off mor de prea multa ciuda cand le vad ca le am in fata mea si nu le pot juca :P

Cu placa grafica cum stai?Poate nu e potrivita pentru jocuri.

economisesteti bani si iati altul nou, :doh:

daca nu doteazal cu placa video si ram. :airkiss:

Si depinde ce fel da calculator ai :doh:

si eu la scoala am un calculator, si n-are placa de sunte, si are si el acolo putina memorie, dar destul cat sa mearga vice sity-ul mai ales ca am o rabdare cu el ca credca altul in locul meu lar arunca :)

Edited by alexzlatea

topicul acesta este din 30 Noiembrie 2008, nu se vede?

Sigur si-a rezolvat omu' problema pana acu' :bye:

Esti un baiat destept, dar sa nu citesti prea multe topicuri de pe forumul asta, da?