Sari la conținut
Forum Roportal
crimsontrap

Are rost sa incerci sa transformi o relatie de prietenie in ceva mai mult?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

@9lives & lonelyness: mi-e teama ca nu va inteleg pe nici unul dintre voi :hi:

 

bateam campii io :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai...mie mi se pare ca omul incearca sa simplifice :hi:

 

mey ...9 cu cate vieti ai ramas ..scuze de offf ...dar nu l-am vezut de mult :hi:

 

acum ...capcana ti-o faci singur...lasa lucrurile sa curga ..de la sine ,nu forta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

opa . asa faci tu? :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acum ...capcana ti-o faci singur...lasa lucrurile sa curga ..de la sine ,nu forta

off: tot cu una fir-ar... :lol2:

on: nu lasa din doua motive:1. red nu tre sa aiba dreptate 8)

2. daca lasi o sa remaneti prieteni mult si bine. fa ceva. ce...? nu stiu. si ar fi cam aiurea sa iti spuna cineva vreo reteta. tu o stii, tu o cunosti, tu stii ce ii place, etc. curgerea fireasca a lucrurilor este ca voi doi sunteti prieteni. buni. si asa o sa si ramaneti. schimba ceva in comportamentul tau, ceva mic, aproape insesizabil, dar care sa o faca sa se gandeasca la faptul ca ceva e diferit la tine. incearca sa fii cat mai prezent in viata ei-mai prezent decat pana acum. nu neaparat intalniri. un mesaj maine, un buzz pe mess poimaine, miercuri cere-i ajutorul intr-o problema de doi lei dar la care este in masura sa te ajute, joi trimite si tu o floare,3,5 -mai mult nu ca e ostentativ- in semn de mutumire pentru ajutorul la problema, vineri te trezesti ca ai doua bilete la un teatru sau ceva de genul si brusc nu ai cu cine sa mergi-nu de alta dar ar fi pacat sa irosesti un bilet-...cand o iei in primire, un trandafir rosu -deja 90% din femei deja ar avea toate beculetele aprinse si functionale in ceea ce priveste intentiile tale - dupa plimbare spre casa - era ziua unui coleg de servici si ai baut un spritz deci nu poti conduce- ...ei si de acolo te descurci si tu ca esti baiat mare... astfel incat samabata seara aveti ocazia sa faceti ce face orice cuplu "normal" in weekend :good:

sau te gandesti tu la alta metoda la fel de buna. oricum...succes.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cateodata...depinde. :lol2:

 

si esti fericit? :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

on topic cateodata poti transforma o prietenie intr o relatie dar depinde de context

Editat de loneliness4ever

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×