Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
o_lacrima_de_iubire

sunt suparat pe acest forum

Recommended Posts

am si eu o nelamurire de ce cand vreau sa postez un mesaj pe un topic nu mai apare de ce?...mi-am schimbat nikul de 3 ori si tot nu merge....primul nik..este cupidon al doilea este cupidon_2oo8 al treilea este tom&jerry....si tot nu pot sa postez cand ajung la o anumita serie de mesaje....va rog sa imi faceti pe nikul tom&jerry sa pot sa postez...va rog mult.. :crazy:

"- Nu induceti in eroare ceilalti utilizatori prin utilizarea mai multor conturi. Cei prinsi vor fi banati."

probabil ca de asta nu poti posta. Ai citit regulamentul forumului?

Conturile care le-ai insirat tu sunt supuse previzulizarii mesajelor deoarece ai scris mesaje irelevante (forumul este pentru discutii):

- ai copiat texte de pe diverse site-uri si le-ai pus pe forum la interval de 1 secunda umpland forumul de tot felul de mesaje.

- ai scris mesaje in care ai pus doar smile-uri sau in care scriai doar ca esti de acord cu ce au enuntat ceilalti (si asta la nenumarate topicuri si intr-un interval scurt).

Ai incalcat mai multe reguli ale forumului.

Una este cea enuntata de spider.

A doua e ca ai postat de pe ID-ul cupidon_2oo8 mesaje (zeci) la interval foarte scurt(1min).

In plus am inteles ca ai primit de la unul din moderatorii nostrii un mesaj cu motivul pentru care nu-ti apar mesajele: "Pentru ca ele au fost supuse previzualizarii"

Si nu are nici un rost sa faci sute de id-uri ca nu pacalesti tehnologia :crazy:

sunt suparat pe acest forum, de ce mine numai...?

stai linistit, nu e un caz singular, si ceilalti 'ofensatori' (:crazy:) au parte de acelasi tratament. sorry...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this