Sari la conținut
Forum Roportal
Andruta*

O declaratie de dragoste...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Da,graba strica treaba....e bine sa astepti si sa le faci pe toate la timpul lor,dar nu trebuie sa iti piara entuziasmul,nici pofta de viata si de iubit mai ales...pentru ca in ciuda faptului k ai suferit enorm si k ai gustat din pamant.....trebuie sa continui lupta cu orice risc!stiu k e usor de zis si mai greu de facut,insa dragostea te inalta si iti da aripi sa ajungi oriunde....

 

 

Imi da aripi ... dar de multe ori m`a lasat sa cad dupa ...

Asa k mai bine beau RedBull :wub:

;)

 

Ms mult pt sfaturi, dar... situatia nu e prea roz la mine... viatza mea e "perfecta" pana atunci cand e vb de dragoste... o veni shi asta odata si`odata :(

 

poopici

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mda....eu pentru el si el pentru mine...unul pentru altul,exclusiv...nu ai pentru ce sa ne invidiezi,pentru fiecare dintre noi exista o dragoste unica,si intotdeauna primim daca stim sa luptam!

super atunci.........si felicitari............va invidiez in modul placut...daca exista ala.................la mai multe declaratii din inima

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi da aripi ... dar de multe ori m`a lasat sa cad dupa ...

Asa k mai bine beau RedBull :wub:

;)

 

Ms mult pt sfaturi, dar... situatia nu e prea roz la mine... viatza mea e "perfecta" pana atunci cand e vb de dragoste... o veni shi asta odata si`odata :(

 

poopici

Din cate am putut observa eu,dragoste cu nabadai!las` k e bine...cam asa`i si la mine si imi place d mor!noi sa fim sanatosi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din cate am putut observa eu,dragoste cu nabadai!las` k e bine...cam asa`i si la mine si imi place d mor!noi sa fim sanatosi!

 

 

Dragoste cu nabadai shi cu dureri de cap insotite de nurofen, batai cu telefoane si palme... :sorry:In dulcele stil clasic :luck:

 

:tease: shi ... in cele din urma, despartirea... tot ziceam eu k nu iubesc asa shi pe dincolo, dar acum cateva zile cand ne`am certat... ii simteam lipsa shi ... sa spunem k imi era destul de greu . Ne`am impacat, dar ... tot nu simt nimic. Bine k nu`mi mai e dor de el :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×