Sari la conținut
Forum Roportal
bogdan22

sa-i spun?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

dovezi....am niste poze....cred ca o sa-mi fac un mail...si-o sa-i trimit un mail....cred ca ar fi cel mai bine

cea mai mare prostie....ia si vorbeste cu el face to face....sa vezi reactia omului,sa te vada ca nu glumesti..sa il linistesti daca se enerveaza!ce fel de prieteni sunteti voi?! :lol2: :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cea mai mare prostie....ia si vorbeste cu el face to face....sa vezi reactia omului,sa te vada ca nu glumesti..sa il linistesti daca se enerveaza!ce fel de prieteni sunteti voi?! :lol2: :crazy:

Spune-i daca ii esti prieten.

Daca nu-i spui inseamna ca nu ti la el, si daca afla ca stiai si i-ai ascuns ii pierzi prietenia.

Nu spune nimeni ca ea s-a culcat cu respectivul, ii spui doar ce ai vazul, nu faci supozitii.

Daca-i indragostit pana "peste urechi" poate nu te crede acuma, dar cu timpul o sa-i treaca si o sa aprecieze gestul.

 

Eu am fost in situatia ta, si asa am procedat, si daca as fi din nou in situatia asta as face la fel.

Am luat o mustuluila zdravana de la tata , pentru ca tipa era ruda cu mine, si celalat era doar prieten.

Editat de gheorghe35

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am un prieten bun...de cand eram mici...prietena lui a fost cu un coleg de facultate intr-o seara intr-un club....si cei 2 au stau toata noaptea unul in bratele celuilalt si s-au sarutat....oare sa-i spun?

Nu-i spui nimic, doar bagi TU la cap ca femeile sunt c***e.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si daca ar fi prietenul tau.???sau tu nu ai notiunea de prieten!

Editat de heidy_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am un prieten bun...de cand eram mici...prietena lui a fost cu un coleg de facultate intr-o seara intr-un club....si cei 2 au stau toata noaptea unul in bratele celuilalt si s-au sarutat....oare sa-i spun?

pai eu cred ca tre sa-i spui daca nu te va crede se va convinge singur

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×