Sari la conținut
Forum Roportal
bogdan22

sa-i spun?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am un prieten bun...de cand eram mici...prietena lui a fost cu un coleg de facultate intr-o seara intr-un club....si cei 2 au stau toata noaptea unul in bratele celuilalt si s-au sarutat....oare sa-i spun?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

zi i dar nu te crede sau zi i si se vor desparti .. uite de aia nu ies eu in oras .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poti sa incerci, da' nu vei reusi decat sa strici prietenia cu el . :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

delatorilor ! :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am un prieten bun...de cand eram mici...prietena lui a fost cu un coleg de facultate intr-o seara intr-un club....si cei 2 au stau toata noaptea unul in bratele celuilalt si s-au sarutat....oare sa-i spun?

 

mey ..de la statul in brate si sarutat ...nu ramane gravida ...sau ramane ...ptiu ,na ca numai stiu :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mey ..de la statul in brate si sarutat ...nu ramane gravida ...sau ramane ...ptiu ,na ca numai stiu :think:

 

pai stai ca exista prezervativul :crazy:

 

zi i. nu merita a fi inselat si mintit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am un prieten bun...de cand eram mici...prietena lui a fost cu un coleg de facultate intr-o seara intr-un club....si cei 2 au stau toata noaptea unul in bratele celuilalt si s-au sarutat....oare sa-i spun?

Daca te bagi in relatile altora o sa pici tu de fraier.

Lasa-i,fiecare face ce vrea .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa nu dramatizam ...sa incercam putina obiectivitate ,ca baietul sigur nu are si daca fata l-a sarutat pe tip pe obraz ...el a vazut derect actul ...deci ...e vorba doar de o iesire in oras ...se distrau ...ai fi vrut sa-si planga-n palme ca nu e amore langa ea? sa fim seriosi ...era un club ..nu un hotel ...fii mai si tu mai barbat ..numai fii muiere ..te duci repede cu para .:think: aaa..sa nu uit ...ea are mijloace de convingere mult mai eficiente ...nu te pune cu ea ca tu iesi sifonat din toata treaba asta :crazy:

 

adica daca mi as insela eventualul iubit l as putea minti usor sau aburi usor? cum? sau daca ies in club fara el e bine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×