Sari la conținut
Forum Roportal
bogdan22

sa-i spun?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sa nu dramatizam ...sa incercam putina obiectivitate ,ca baietul sigur nu are si daca fata l-a sarutat pe tip pe obraz ...el a vazut derect actul ...deci ...e vorba doar de o iesire in oras ...se distrau ...ai fi vrut sa-si planga-n palme ca nu e amore langa ea? sa fim seriosi ...era un club ..nu un hotel ...fii mai si tu mai barbat ..numai fii muiere ..te duci repede cu para .:think: aaa..sa nu uit ...ea are mijloace de convingere mult mai eficiente ...nu te pune cu ea ca tu iesi sifonat din toata treaba asta :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aici discutam o situatiune ....si ne bazam doar pe ce ne spune baiatul...fata nu se poate apara,de ce vedeti totul in negru...gata ..il inseala ...sa numai fim copii de gradinita ,da ....inselatul ne e chiar asa usor cum se crede :think:

 

aici ai dreptate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
adica daca mi as insela eventualul iubit l as putea minti usor sau aburi usor? cum? sau daca ies in club fara el e bine?

 

aici discutam o situatiune ....si ne bazam doar pe ce ne spune baiatul...fata nu se poate apara,de ce vedeti totul in negru...gata ..il inseala ...sa numai fim copii de gradinita ,da ....inselatul nu e chiar asa usor cum se crede :think:

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aici discutam o situatiune ....si ne bazam doar pe ce ne spune baiatul...fata nu se poate apara,de ce vedeti totul in negru...gata ..il inseala ...sa numai fim copii de gradinita ,da ....inselatul nu e chiar asa usor cum se crede :think:

 

 

 

daca am si dovezi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca am si dovezi?

 

ce dovezi ai ...copchilul deja ?:think: nu-mi spune ca i-ai filmat sau facut poze ...dragule ,daca fata nu-l iubeste si il insala e baiat destul de mare sa poata constientiza chestia asta ..unu' la mana ,doi ...daca a facut-o odata ...va recidiva `... daca e asa cum zici tu ...trei ...poate ca el o iarta ,sa presupunem ca ii spui ...ea ..."pui,eu te iubesc nu te-am inselat ,prietenul tau ...e gelos ,vrea sa ne desparta ...s-a dat la mine ..jur" si ii baga in ochi ...artileria grea :crazy: cu asta am zis ca nu poti concura ...daca e asa cum spui ...se va da de gol singura fara ajutorul tau ...a ...nu merita sa te certi cu prietenul tau pentru o femeie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am un prieten bun...de cand eram mici...prietena lui a fost cu un coleg de facultate intr-o seara intr-un club....si cei 2 au stau toata noaptea unul in bratele celuilalt si s-au sarutat....oare sa-i spun?

 

Numai daca tu crezi ca va fi bine pentru prietenul tau sa stie adevarul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am un prieten bun...de cand eram mici...prietena lui a fost cu un coleg de facultate intr-o seara intr-un club....si cei 2 au stau toata noaptea unul in bratele celuilalt si s-au sarutat....oare sa-i spun?

ca prieten ar trebui sa ii spui!daca tii la prietenia cu el explica-i ca nu poti vedea o cum o "fata" isi bate hoc de el!chestiile astea odata ascunse se poate ajunge la ceea ce ai patit tu....sau poate chiar s-a si intamplat,dar ea nu a fost descoperita!in calitate de prieten pararea mea e ca ar trebui sa il informezi...sau macar sa il faci atent la ce se intampla!e prietenul tau nu?! :lol2:

 

mey ..de la statul in brate si sarutat ...nu ramane gravida ...sau ramane ...ptiu ,na ca numai stiu :crazy:

nu e nevoie sa ramana insarcinata pt a fi evident ca ceea ce e facut nu e bine pt cei doi...intr-o relatie iti trebuie incredere...compromisuri...iubire...ce iubire e asta cand eu stau in brate la altu si tu nici nu stii!?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×