Sari la conținut
Forum Roportal
Fan Marius Constantin

Cum sa rezolv conflictul ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu trebuie sa te simti prost ca tu nu ai ce ai perintii lor... si pana la urma nu or fi toti la fel ... gaseste si tu macar pe cineva din scoala care sa iti faca rost de id-ul lui ;)

 

deci nu ne-ai spus... tatalui lui a dat in tine? stii ca asta e caz penal? :o:

n-a dat in ea, i-a strambat oasele doar si ea e indragostita de fiu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu trebuie sa te simti prost ca tu nu ai ce ai perintii lor... si pana la urma nu or fi toti la fel ... gaseste si tu macar pe cineva din scoala care sa iti faca rost de id-ul lui :crazy:

 

deci nu ne-ai spus... tatalui lui a dat in tine? stii ca asta e caz penal? :think:

 

nu a dat in mine... ma tines strans de mata pana mi'a amortit si nu o mai simteam. deasemenea aveam o scurgere de lichid de la increieturi la mana care arata ceva de genu o unflatura mare iesita inafara. cand am tinea strans de mana apasa pe unflatura aia. unflatura era deasupra legaturii dintre 2 oase, si apara pe unul din oase pana s'a mutat nu mult da doare... si stiu ca e caz penal, da am zis ca nu deschid eu gura daca n'o deschide nici el :o:

 

Nu ma ! Eu stiam ca a injunghiat`o ! Vezi ca nu ai citit bine !

 

Si ca sa nu mearga la politie, el in doneaza tigla de pe casa ! Asta e mita ! Sa nu accepte !

 

so... vezi'ti de mistouri in alta parte, ca pe mine nu ma impresioneaza cu nimic, si nici nu ma enerveaza daca asta vrei sa obtii.

 

Ideea e ca tatal aluia e un animal si domnisoara il place pe fiu.

 

as prefera sa nu'mi spui domnisoara pt ca este ceva ce ma enerveaza la culme :roll: si animal o fi, nu cunosc :) stiu doar ca ii idiot rau... el traia cu impresia ca eu as putea sari de la etaju 4...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

povestea asta bate intriga din Iubire de Argint... :lol2: propun titlul "Traiectorie fatala". :D

 

daca locuiesti in japonia, se explica nervii lu' tata. :crazy: si cum mama ma-sii, n-ai gasit si tu alta zare decat aia care dadea spre acoperisul omului? :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
povestea asta bate intriga din Iubire de Argint... :lol2: propun titlul "Traiectorie fatala". :D

 

daca locuiesti in japonia, se explica nervii lu' tata. :crazy: si cum mama ma-sii, n-ai gasit si tu alta zare decat aia care dadea spre acoperisul omului? :lol2:

alta zare...alt acoperis...alta "babaciune" crizata...alt fiu ...alta poveste de dragoste....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
povestea asta bate intriga din Iubire de Argint... :lol2: propun titlul "Traiectorie fatala". :D

 

daca locuiesti in japonia, se explica nervii lu' tata. :crazy: si cum mama ma-sii, n-ai gasit si tu alta zare decat aia care dadea spre acoperisul omului? :lol2:

 

 

pai... distanta dintre casa lui si garaju\cotetu de gaini\grajd [sau ce mama dreacu o fi] de la vecina de alaturi e cam de 2 m... eu incercam sa dau intre... si daca nu dadeam intre ori dadeam peste garaj\cotet de gaini\grajd ori pe casa lu' ala...

 

alta zare...alt acoperis...alta "babaciune" crizata...alt fiu ...alta poveste de dragoste....

 

pai daca era alta babaciune era bine :o:) ca alaturi ii una care iese din casa odata la 3-4 zile... aia credea ca TUNA si nu aveam probleme :doh:)=))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai... distanta dintre casa lui si garaju\cotetu de gaini\grajd [sau ce mama dreacu o fi] de la vecina de alaturi e cam de 2 m... eu incercam sa dau intre... si daca nu dadeam intre ori dadeam peste garaj\cotet de gaini\grajd ori pe casa lu' ala...

 

multa minte....te plictiseai rau! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×