Sari la conținut
Forum Roportal
senin8

Politica ,religia si cultura sunt sisteme satanice.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu am sters nimic. Am mutat doar subiectul de la Politica la Religie, avand in vedere directia in care merge discutia.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce siret esti ?ai sters tu sau brwseru e de vina ca nu s-a postat raspunsul?nu stiu sa copiez,te folosesti de uneltele forumului cind e vorba sa primesti raspunsuri nefavorabile tie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

am vrut sa-mi fac si eu forum si acolo sa nu dau pe nimeni afara dar nu ma pricep la calculator ca tine eu nu stiu inca sa copiez sau sa scriun link ,ce neserios esti!bine facem altfel daca ai curaj o sa te invit pe un forum facut de mine ,acolo n-o sa mai poti sa mai stergi,hai sa aminam discutia ca vad ca as scrie degeaba ca tu stergi.!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
esti femeie sau barbat?esti burlac sau casatorit,esti divortat sau razvratit ,hai sa vedem ce ai impotriva lui HRISTOS?CE NU TI-A PLACUT LA EL ZIUA PAIA DREAPTA!

 

Uite aici pe unul care are un forum special creat impotriva lui Isus !

 

http://forum-anti-christi.forumers.ro/forum.htm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu am sters nimic. Am mutat doar subiectul de la Politica la Religie, avand in vedere directia in care merge discutia.

deci ceva ai facut ,iar raspunsul pe care ti-l dadusem s-a sters.

 

daca in prima faza am decis sa te menajez , acum pot sa ma exprim liber ... " amice" , esti idiot ! :roll:

daca ziceam eu treaba asta imediat luam ban,avertizare,excludere!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
,te leg....te mai las slobod sau sloboda un timp apoi o sa te leg in numele Domnului meu,".te leg mai incolo

Ce faci? :angry: Ma legi? ma dezlegi? ;) ma legi? Imi faci farmece? Vraji? Esti cumva mama omida si nu stiam? :)

Ce spune in BIblie despre aceste practici, "crestinule"? Ce sa pateasca acest fel de oameni? :roll:

 

vad ca as scrie degeaba ca tu stergi.!

Tu pricepi mai greu? Nu am sters nimic, chiar astept cu interes raspunsul tau. :doh: Mai mama omida ce esti tu...

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Uite aici pe unul care are un forum special creat impotriva lui Isus !

 

http://forum-anti-christi.forumers.ro/forum.htm

in primul rind te salut ,ma bucur ca esti si tu ,meriti pt cita silinta iti dai sa-ti negi creeatorul cu c mare!constat ca trebuie sa invat intii sa fac si eu un forum ,dar am vazut ca si alea sunt controlate,adevarul e ca bubbuiti de intelepciune iar eu de simplitate ca sa nu zic prostie!mai stati un pic sa caut si eu adresa mea sa vedeti forul meu pe care nici nu stiu cum se face sa-l llansez pe internet!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca ziceam eu treaba asta imediat luam ban,avertizare,excludere!

amice, daca nu recunosti acest citat celebru, atunci e jale.

Vezi Raul, ti-am zis ca nu o sa stie de unde e replica? Ce risipa.

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce faci? :angry: Ma legi? ma dezlegi? ;) ma legi? Imi faci farmece? Vraji? Esti cumva mama omida si nu stiam? :)

Ce spune in BIblie despre aceste practici, "crestinule"? Ce sa pateasca acest fel de oameni? :roll:

 

 

Tu pricepi mai greu? Nu am sters nimic, chiar astept cu interes raspunsul tau. :doh: Mai mama omida ce esti tu...

te leg public cind o fi ,vad ca ti-ai chemat ajutorul ca doar n-a venit spontan sikarian!nu ma jigni n-am nimic cu vrajitoarele!uite adresa forumului meu http://albastru-777.forumgratuit.ro/act?u=1&ak=9216c4

 

amice, daca nu recunosti acest citat celebru, atunci e jale.

Vezi Raul, ti-am zis ca nu o sa stie de unde e replica? Ce risipa.

te referi la Caragiale cumva?eu ma refeream la Branham ,Hristosul,trimisul acestui timp!ce masoni sinteti !,lumea vorbeste de voi ,si nu stie ce figuri "iminente "au aici!la drept vorbind imi sinteti simpatici ca si aia de pe forumul adeptiisatanei,hai ca v-am facut publicitate!dar daca Domnul imi va permite va voi arunca in iad cu zimbetul pe buze!dar pinatunci va dau sanse!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai mama omida, ti-am pus niste intrebari legate de branham, nu ai nimic de comentat? Cum e aia cu Eva care face sex cu sarpele? Ce pervers mic si al dracului, Branham asta, nu? Ia uite la el ce idei, zoofilie, alea alea... ii merge mintea la prostii.

Uat?

Acuma branham e chiar Hristos in persoana? :roll: Pai atunci de ce a prezis venirea lui Hristos? SI-a prezis singur venirea, sau cum? ;)

Auzi, nu ti se pare ca a murit intr-un fel care aduce a... justitie divina? :doh: Intreb si eu, ca doar scrie in BIblie ce trebuie sa pateasca falsii profeti...

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
te leg public cind o fi ,vad ca ti-ai chemat ajutorul ca doar n-a venit spontan sikarian!nu ma jigni n-am nimic cu vrajitoarele!uite adresa forumului meu http://albastru-777.forumgratuit.ro/act?u=1&ak=9216c4

 

 

te referi la Caragiale cumva?eu ma refeream la Branham ,Hristosul,trimisul acestui timp!ce masoni sinteti !,lumea vorbeste de voi ,si nu stie ce figuri "iminente "au aici!la drept vorbind imi sinteti simpatici ca si aia de pe forumul adeptiisatanei,hai ca v-am facut publicitate!dar daca Domnul imi va permite va voi arunca in iad cu zimbetul pe buze!dar pinatunci va dau sanse!

 

Vei arde-n iad, langa politicieni, popi si intelectuali. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×