Sari la conținut
Forum Roportal
senin8

Politica ,religia si cultura sunt sisteme satanice.

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

s-ar putea face inca o revolutie a tinerilor prin internet pt detronarea acestor hoti idioti de tara ,de viata ,de tot ce este finta umana?!Ma gindesc la o mare multime a tinerilor care sa protesteze "a la referendum"impotriva acestor rechini ,acestor ciini turbati ,lupi fara nimic bun in ei care saracesc pe cei nevinovati pt superconfortul lor plin de tot felul de placeri!?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, religia: putem incepe cu aia fondata de Branham si cu a altor pretinsi "profeti" care spala creierele naivilor.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Haaaa? I don't understand

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
s-ar putea face inca o revolutie a tinerilor prin internet pt detronarea acestor hoti idioti de tara ,de viata ,de tot ce este finta umana?!Ma gindesc la o mare multime a tinerilor care sa protesteze "a la referendum"impotriva acestor rechini ,acestor ciini turbati ,lupi fara nimic bun in ei care saracesc pe cei nevinovati pt superconfortul lor plin de tot felul de placeri!?

 

 

:roll:

 

amice , nici nu stiu cum sa ma exprim elegant ... :doh:

 

tu , ce vrei ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ti-e clar? Omu' nu suporta intelectualii, cultura, pe cei care au reusit in viata, ... tot ce nu e ca el.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:roll:

 

amice , nici nu stiu cum sa ma exprim elegant ... :doh:

 

tu , ce vrei ?

mai citeste odata!.nu te ajuta lupa aia sau ce ai la ochi?"mare ti-e nebunia Domne!";caci nebunia lui D-zeu este mai tare decit oamenii!asta e un verset biblic!

 

Nu ti-e clar? Omu' nu suporta intelectualii, cultura, pe cei care au reusit in viata, ... tot ce nu e ca el.

astia n-au reusit in viata au pervertit viata!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, religia: putem incepe cu aia fondata de Branham si cu a altor pretinsi "profeti" care spala creierele naivilor.

esti femeie sau barbat?esti burlac sau casatorit,esti divortat sau razvratit ,hai sa vedem ce ai impotriva lui HRISTOS?CE NU TI-A PLACUT LA EL ZIUA PAIA DREAPTA!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vadim , iti pot intelege intristarea legata de alegeri , da' chiar sa postezi pe Roportal , se poate ?! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
esti femeie sau barbat?esti burlac sau casatorit,esti divortat sau razvratit ,hai sa vedem ce ai impotriva lui HRISTOS?CE NU TI-A PLACUT LA EL ZIUA PAIA DREAPTA!

Unde vezi tu ca am pomenit de Hristos ceva? Eu am zis de sarlatanii precum Branham si altii care se dau "profeti" si prostesc naivii labili psihic.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×