Sari la conținut
Forum Roportal
FreakyKitty

Ce sport iti este pe plac?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Imi plac si am practicat dansurile latino -americane si de societate....si practic wu tao...o subramura a kung fu....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a placut pe vremuri cand se lupta totusi pentru o medalie sau cupa, sportivul nu era vandut sau cumparat si nu se vindeau bilete de loto pe capul lui. Acum sint sponsorizate si platite sa castige!!! sau sa piarda ... depinde. Nu-mi place sportul de niciun fel!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca se pune ca sport, mie imi place saritul corzii :lol: hm sa vad poate ies in seara asta pe dupa blocuri daca o fi caldut afara

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E deajuns daca e sportul tau preferat, parca ai de mers la Jocurile Olimpice??? al meu in particular este mersul pe jos dar mai activ, nu precum dupa mort sau in parc la plimbare, traversez magazine, parcari de automobile, ridic greutati 32 de sticlute de apa de baut @ 0.500 ml = 16 litri de apa intr-o legatura, le pun in carucior, de acolo la casa inapoi in carucior, in portbagaj, scos de acolo si carat in debara, iar de acolo in frigider la racit,

ajung aproape la medalie de aur pana-l beau!!! si asta e doar 1 item, mai cumparam si altele: mancare de pisici, uleiuri de gatit, si multe altele care-s si voluminoase dar si grele ca hartia igenica sau servetelele de hartie in pachet imens de mare sa ma tina mult.

Da' ce sport mai este sa tai iarba!!! ca nu se lasa pe jos iarba taiata si devine extrem de grea masina sa-l impingi cu sacul de iarba, plus de ridicat sacii de gunoi in containerul mare din spatele casei de unde-l va ridica primaria, ti se rupe spatele!!!

Si asta devine un sport extrem la 2 saptamani de facut vara :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si in rest merg si de 3 ori pe saptamana la sala, e si asta un sport pana la urma :P

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×