Sari la conținut
Forum Roportal
Kaleidoscope

Ce va place la roportal?

Postări Recomandate

Ce e amuzant :lumea se inghesuie sa te incurajeze,sa te laude(ceva in genul :nu te merita,tu esti mai bun )chiar daca nu stie exact ce fel de maniac reprezinti (:D :pardon: adevarul este ca si eu am facut asta in prima zi ...pana sa ma prind care si cum este...:yes: :crazy: :crazy: ).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce imi place la forumul roportal: oamenii isi gasesc timp sa comunice, sa se ajute intre ei, sa le pese, sa creeze, intr-un cuvant: sa se iubeasca! Si tocmai cuvantul iubire m-a trimis aici...

Voi ce parere aveti?

Ce m-a incantat la acest forum a fost faptul ca putem da raspunsuri fara a mai astepta 24 ore sa le vada un moderator si apoi sa dea viza de postare. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru ca mi se pare ca aici intotdeauna vei gasi un sfat de la ceilalti, intotdeauna vei gasi pe cineva care sa iti ridice moralul. Indiferent de problema pe care o ai. Daca s-ar putea, mi-as dori sa va cunosc pe toti! Chiar si pe domnul 7UP alias Bond, James Bond :doh:

:crazy: Asa e.Heidy habar nu ai.........multumesc :spiteful: :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:stars: Asa e.Heidy habar nu ai.........multumesc :flowers: :flowers:

Da si daca aveti nevoie de sfatul unui batran,care sa va ajute cu experienta lui de viata(munca,familie,copii,etc),nu ezitati sa ma contactati,va feresc sa va izbiti cu capul de pragul de sus,deoarece am trecut prin aceasta experienta......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie, personal, lumea de aici imi place. Sunt persoane de calitate si mi-am facut multi prieteni. :crazy:

Mie imi place roportal fiindca poseda niste bunaciuni de "useritze".Plus ca sunt mereu OFF_TOPIC si nu ma baga nimeni in seama...Nu e asa ca e ceva de vis?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pentru ca e atat de mare incat imi incap toate personalitatile si nebuniile...ah, si pentru ca am reusit sa intru-n contact cu cateva persoane chiar...delicioase! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pentru ca e atat de mare incat imi incap toate personalitatile si nebuniile...ah, si pentru ca am reusit sa intru-n contact cu cateva persoane chiar...delicioase! :crazy:

Ma faceti gelos ca am 61 de ani si o casatorie de 35 de ani!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

intrebarea mea este ce-ai facut cu restu` de 26 de ani....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×