Sari la conținut
Forum Roportal
Kaleidoscope

Ce va place la roportal?

Postări Recomandate

Pentru ca mi se pare ca aici intotdeauna vei gasi un sfat de la ceilalti, intotdeauna vei gasi pe cineva care sa iti ridice moralul. Indiferent de problema pe care o ai. Daca s-ar putea, mi-as dori sa va cunosc pe toti! Chiar si pe domnul 7UP alias Bond, James Bond :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru ca mi se pare ca aici intotdeauna vei gasi un sfat de la ceilalti, intotdeauna vei gasi pe cineva care sa iti ridice moralul. Indiferent de problema pe care o ai. Daca s-ar putea, mi-as dori sa va cunosc pe toti! Chiar si pe domnul 7UP alias Bond, James Bond :crazy:

 

Pai vino pina aici si o sa ne cunosti pe toti. Sa fac o tabara de vara ? Le invit si pe Joanna si Spider ca doar sint aici aproape peste deal...

S-apoi Spider o sa te intrebe "de ce ai plecat din Romania ? " :D :pardon: :yes: :crazy:

Editat de Ares444

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai vino pina aici si o sa ne cunosti pe toti. Sa fac o tabara de vara ? Le invit si pe Joanna si Spider ca doar sint aici aproape peste deal...

S-apoi Spider o sa te intrebe "de ce ai plecat din Romania ? " :D :pardon: :yes: :crazy:

Nu abuza! Am zis "daca s-ar putea" :nea:

 

 

bai mie imi place roportal. e baiat fain ;)

Adevarul asta e. Baiat de treaba, cuminte, devreme acasa, un sef corect...este? :crazy: :cheer:

Editat de heidy_2005

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aaaaaaaaaa si-mi place si de ligius cand are ochi albastri :pardon: si poarta nascar. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aaaaaaaaaa si-mi place si de ligius cand are ochi albastri :yes: si poarta nascar. :D

gata spider, shuuushhhh. nu mai zice si tu ca afla tot forumul :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce sa afle forumul? ca are ochi albastri? :D iti spun un secret da nu mai spui la nimeni. de fapt sunt caprui intunecat. :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Credeam ca aici se vorbeste de roportal. Da, are ochii caprui :pardon:

off, off, sa-l mananc eu pe el de copil cuminte si cu ochii caprui :yes: :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×