Sari la conținut
Forum Roportal
Kaleidoscope

Ce va place la roportal?

Postări Recomandate

Ce imi place la forumul roportal: oamenii isi gasesc timp sa comunice, sa se ajute intre ei, sa le pese, sa creeze, intr-un cuvant: sa se iubeasca! Si tocmai cuvantul iubire m-a trimis aici...

Voi ce parere aveti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e primul forum in care "a pus piciorul" de cand mi-am pus net..am mai gasit cateva mai tarziu dar nu ca acesta...aici e plin de lume "buna" si sunt multe teme diverse si interesante

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi place roportal fiindca aici gasesc parteneri de "cearta" in idei...si partea buna este ca majoritatea celor ce posteaza aici gandeste inainte sa scrie...si asta e un lucru bun..pacat ca sunt si exceptii..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie imi place roportal fiindca aici gasesc parteneri de "cearta" in idei...si partea buna este ca majoritatea celor ce posteaza aici gandeste inainte sa scrie...si asta e un lucru bun..pacat ca sunt si exceptii..

 

E adevarat, majoritatea celor ce posteaza aici gandesc inainte sa scrie. Bine ca subiectele sunt diverse si ai de unde alege. E imposibil sa nu te regasesti macar in unul dintre ele...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma raliez la parerea buna despre acest forum. Imi place foarte mult si chat-ul, unde ai ocazia sa cunosti mai bine cum gandesc partenerii. Sunt foarte multe persoane de bun simt, care nu jignesc si care discuta elegant, cu multa judecata. Dar sunt si exceptii, care noroc ca ei nu-si dau seama, si poate in final se vor schimba in bine, macar sa faca acordurile gramaticale. Exemplificare in acest topic, dar poate a fost din graba...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai...de ce nu spui pe cine vizezi cu aceste cuvinte?..ca ma simt oarecum vizat...dar nu vad cu ce am gresit...Daca te referi la fraza mea cu "majoritatea celor ce posteaza aici gandeste inainte sa scrie" sa stii ca este corecta deoarece subiectul este majoritatea....

Dar sper sa nu fiu eu si sa nu fie vorba de "greseala " mea.. :crazy:"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai...de ce nu spui pe cine vizezi cu aceste cuvinte?..ca ma simt oarecum vizat...dar nu vad cu ce am gresit...Daca te referi la fraza mea cu "majoritatea celor ce posteaza aici gandeste inainte sa scrie" sa stii ca este corecta deoarece subiectul este majoritatea....

Dar sper sa nu fiu eu si sa nu fie vorba de "greseala " mea.. :beach:"

 

...ca bine zici :crazy:...

Editat de hora

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai ca vad si eu oamenii care le pasa de ceva si care ajuta pe cineva desi nu il cunoaste personal!!! :drunk:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pentru ca lumea care are probleme..inclusiv eu uneori...cer ajutorul si fiecare da sfaturi cat mai sincere...si pot spune ca iar si-a revenit site-ul.. :santa2: ce bine e sa vezi ca multi isi dau silinta sa te ajute :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×