Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

in plus, mai sanatos e un storcator de fructe la care iti poti face orice suc iti doresti si care poate fi sanatate 100%

ca sa nu mai spun ca orice piata si taraba iti vinde sanatate

 

Esti tu asa sigura ca la tarabe gasesti fructe si legume 100% naturale? Eu ma indoiesc...la ce s-au emancipat si taranii astia, de le injecteaza cu toate cele...cunosc persoane care fac asa si le vand la piata, facand pe amaratii. Sigur ca decat sa bei cola si alte prostii acidulate, mai degraba bei un suc facut de tine la storcator, dar nici ala nu e 100% sanatos, cum spui tu!

 

Cat despre produsele FLP, am avut si eu si am fost multumita de ele, numai ca tot din pricina pretului lor nu am mai cumparat. Sunt scumpe...tratamentele trebuie facute min. 3 luni, etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Esti tu asa sigura ca la tarabe gasesti fructe si legume 100% naturale?

 

Nu am spus nicaieri ca sunt 100% naturale , dar cu siguranta sunt cu 100% mai sanatoase decat alte alimente de pe rafturile marketurilor.

Decat sa mananci cipsuri, normal ca mai bine iti faci un suc in casa.

Asta nu inseamna ca daca bei o cola mori.

Atata timp cat consumi in cantitati rezonabile din toate....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Egalitatea nu prea are ce cauta in ecuatie.

Cat despre informatii, tot ce este posibil.

O amica de-a mea e la forever livin' products, deci habar n-am daca stiu datele problemei fix cum stau ele in realitate.

Eu am un cui mai vechi si ruginit impotriva mlm-urilor, dar n-as putea prea exact sa-ti spun de ce.

Poate daca nu ar mai incerca cu atata disperare sa isi vanda produsele, treaba ar sta altfel. Si poate daca unele mlm-uri n-ar comercializa produse proaste, si extrem de proaste (ceea ce nu e cazul firmei unde esti tu - teoretic).

nu toate sant mlm.vrei sa vinzi aloe,calivita,bio?free,devii agent promovari publicitare, http://paranormal.ablog.ro descoperi banerul piata digitala <!-- COD REFERINTA AFILIAT -->

<a href="http://www.piatadigitala.ro/?par=1208" target="_blank">Doriti sa cistigati bani cu situl dvs?</a>

<!-- COD REFERINTA AFILIAT -->

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×