Sari la conținut
Forum Roportal
ArTiStul

Suceava

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Asta cu ciorile era de mult si la Botosani - orasul ala frumusel, la care ranjesc sushevenii, ca n-are industrie. Ei nu stiu ca printarile si tamplariile PVC nu se numesc industrie.

Si la V. Dornei sunt sute de ciori.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 13 ore, gargbird a spus:

Confirm mirosul. Miroase a bășină proaspătă. Jumătate de oraș miroase așa, depinde încotro bate vântul. E a opta minune a lumii. Suceava - Orașul Flatulențelor. :lol2:

Mirosul vine de la Sulf care se gaseste in apele termale dar mai scapa la suprafata ca pe vremuri facea parte dintr-un Vulcan Sulfuros, Muntii Carpatii si sint mii de tunele secrete de esapament natural.   E semn ca vulcanul NU doarme in adancuri, cum s-ar crede.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 5 ore, The Unknown a spus:

Mirosul vine de la Sulf care se gaseste in apele termale dar mai scapa la suprafata ca pe vremuri facea parte dintr-un Vulcan Sulfuros, Muntii Carpatii si sint mii de tunele secrete de esapament natural.   E semn ca vulcanul NU doarme in adancuri, cum s-ar crede.

:lol2:

Mirosul vine de la Ambro - fabrica de celuloză și hârtie din oraș, care cred că nu a mai schimbat filtrele de la coșurile de evacuare din 1975!

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Filtre?! :lol2:

Nu cred că se complică vreun corp de control, să se uite pe acolo. E Suceava! 

Dacă era vreun srl, verificau și filtrele de cafea, dar la ăștia mari... 

PS: totuși nu pute ca în anii 90-2000.

Editat de Motorină
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 8 ore, gargbird a spus:

:lol2:  Mirosul vine de la Ambro - fabrica de celuloză și hârtie din oraș, care cred că nu a mai schimbat filtrele de la coșurile de evacuare din 1975!

Nici la Copsa Mica nu deranja pe nimeni ca mor oamenii cu sutele si se nasc cu TBC din cauza ca nu erau filtre pe cosurile de eliminare de fum toxic!?!?!?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×