Sari la conținut
Forum Roportal
spider

Fotografii de vacanta

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

fara sa ma pretentia ca sunt fotograf, ca orice om cand ma duc in vacanta fac si o poze la ce apuc.

Pentru ca abia m-am intors din vacanta si sunt inca prinsa de farmecul si pitorescul locurilor vazute va prezint fotografiile mele de vacanta. :P

Cand aveti timp si bani vizitati Malta. Sunt mai saraci decat noi romanii si neajunsurile sunt multe imediat ce iesi pe usa hotelului insa se merita efortul. :)

 

doar cateva poze de vacanta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut! toata distractia inclusiv zborul (Stuttgart-Malta si invers), hotel ****, vapor (Malta-Gozo si invers) a costat 700 de euro de persoana (o saptamana). Plus 270 de SFr. trenul pana in Stuttgart. Si a fost superb! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Spider, foarte frumoase fotografiile. :crazy: Poate din prima pensie ajung si eu in Malta. :clap: :beach:" Bun venit inapoi... cum ti se pare Romania acum? :huh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multam fain crystal......Romania este o tara superba din punct de vedere al cadrului natural. NU din cauza asta am plecat din Romania si am ales strainatatea, :) ci din cauza conditiilor sociale mizerabile, a serviciilor practic inexistente platite cu bani grei. Dar asta e o alta poveste de acum si nu doresc sa fiu offtopic. Voi veni in Romania in Decembrie si iti voi spune apoi cum mi s-a parut :) Iti urez sa reusesti sa vizitezi cat mai multe alte tari inainte de a iesi la pensie. :doh: E o experienta extraordinara.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt ff frumoase spider

Editat de neuron

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×