Sari la conținut
Forum Roportal
niklai

Aparare....antispyware!

Postări Recomandate

Va salut,pe toti cei impatimiti ai pc-urilor sunt nou pe acest site si la primii pasi in acest domeniu as dorii sa stiu daca pot face rost de un crack sau un serial pt.un antispyware daca e dispus cineva sa ma ajute si anume pt.GIANT ANTISPYWARE cred ca ultima varianta luata de net.Cind am copiat-o i-am introdus un serial lu-at tot de pe net dar tot a expirat.Ce as putea face sa-l fac activ tot timpul sau cel putin o perioada de timp mai indelungata.Va rog frumos ajutati-ma daca se poate.Va multumesc Niklai. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va salut,pe toti cei impatimiti ai pc-urilor sunt nou pe acest site si la primii pasi in acest domeniu as dorii sa stiu daca pot face rost de un crack sau un serial pt.un antispyware daca e dispus cineva sa ma ajute si anume pt.GIANT ANTISPYWARE cred ca ultima varianta luata de net.Cind am copiat-o i-am introdus un serial lu-at tot de pe net dar tot a expirat.Ce as putea face sa-l fac activ tot timpul sau cel putin o perioada de timp mai indelungata.Va rog frumos ajutati-ma daca se poate.Va multumesc Niklai. :P

In primul rand: Nu cred ca e voie pe forum cu asa ceva.

In al doilea rand: Da detalii despre program - versiunea ( ver. xxx.xxx build xxx )

In al treilea rand - PM me, nu mai posta pe forum asa ceva. Si Giant Antispyware nu e una din cele mai bune optiuni...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iti multumesc d-le N1ckolas am mentionat ca sunt nou pe acest site si mai nou in ale pc-ului dar vin din urma usurel pas cu pas daca nu aceast program este cel mai bun te rog din suflet imi poti trimite tu altceva contra la antispyware?asta numai daca vrei si ai buna placere.Oricare ar fi raspunsul tau oricum iti multumesc pt.tot ce mi-ai raspuns pe forum.

Mersi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi o optiune foarte buna microsoft antispyware... poate fi dat jos de la www.microsoft.com si este gratuit. (sau ar mai putea fi dat jos si de la softpedia.ro)

Eu unul am ramas placut impresionat. Are si o optiune foarte utila, dupa parerea mea, aceea de a trimite toate "infectiile" catre o baza de date a lor pe net imbunatatind astfel capabilitatile programelului. In plus se integreaza perfect cu windows-ul :P.

Editat de FrostFire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ar fi o optiune foarte buna microsoft antispyware... poate fi dat jos de la www.microsoft.com si este gratuit.

Eu unul am ramas placut impresionat. Are si o optiune foarte utila, dupa parerea mea, aceea de a trimite toate "infectiile" catre o baza de date a lor pe net imbunatatind astfel capabilitatile programelului. In plus se integreaza perfect cu windows-ul :P.

Nu stiu ce ti-a placut tie la aplicatia aia. Iti gaseste ca fisiere suspecte si plug-inurile de la Opera...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fara suparare dar nu promovam pirateria software.

Am sters mesajle cu trimitere la site-uri cu crack-uri.

 

Mesageria privata exista doar la membrii care au scris cateva mesaje pe forum (erau multi useri cu 0 mesaje care trimiteau mesaje de promovare pe privat).

 

Cateva programe gratuite antispyware gasesti in sectiunea download si probabil o sa mai adaugam daca mai gasim si altele la fel de bune.

http://www.roportal.ro/download_cat/22.htm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va salut cu mare drag intradevar pe acest site am gasit oameni cu adevarat de treaba care vor sa ajute oamenii si inca odata va multumesc mult de tot mai ales d-lui N1kolas.I multumesc si d-lui administrator v-am spus sunt ghiocel si am ceva scapari dar am sa ma indrept promit.Din nebunia de a gasii un antispy am facut atitea bilbe si nu aveam de unde sa stiu ca gasesc asa ceva la d-voastra pe portal.Mersi mult pt.informatii tuturor membrilor acestui site.Cu stima Niklai.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va salut cu mare drag intradevar pe acest site am gasit oameni cu adevarat de treaba care vor sa ajute oamenii si inca odata va multumesc mult de tot mai ales d-lui N1kolas.I multumesc si d-lui administrator v-am spus sunt ghiocel si am ceva scapari dar am sa ma indrept promit.Din nebunia de a gasii un antispy am facut atitea bilbe si nu aveam de unde sa stiu ca gasesc asa ceva la d-voastra pe portal.Mersi mult pt.informatii tuturor membrilor acestui site.Cu stima Niklai.

1.Daca ai orice alta problema, posteaz-o pe forum in sectiunea corespunzatoare si vei primii cu siguranta raspunsuri !

2.Yo sunt N1CKH0LAS , nu Dl. N1kolas sau nicholas sau nikolas,etc... - so don't misspell my nickname :P

3.Thanks to roportal for PM !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mersi pentru sfat asa am sa fac si asa am sa gasesc raspuns la miile de probleme ale mele in legatura cu pc-ul meu.Iar in legatura cu nick-ul scuze dar niciodata nu am sa-l nimeresc la fix asta e imi cer scuze inainte pt.eventualele greseli dar sa stii k nu sunt intentionate.Ceau Niklai. :">

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×