Sari la conținut
Forum Roportal
gman87ro

Putin ajutor va rog

Postări Recomandate

Se intampla asa: uneori cand ma trezesc din somn si raman cu ochii inchisi mi se intampla sa vad imagini din casa; din fata ochilor sau din alta camera. Pare destul de real... :spiteful:

Imi puteti spune o parere, despre cam ce se petrece ? Control medical ceva sau trece de la sine, sau e ceva deosebit ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da detalii . poate fi dedublare .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se intampla asa: uneori cand ma trezesc din somn si raman cu ochii inchisi mi se intampla sa vad imagini din casa; din fata ochilor sau din alta camera. Pare destul de real... :spiteful:

Imi puteti spune o parere, despre cam ce se petrece ? Control medical ceva sau trece de la sine, sau e ceva deosebit ?

 

Parere ...

 

Nu e necesar un control medical. Este vorba doar despre casa ta pe care o cunosti "cu ochii inchisi". Daca vedeai imagini din casa vecinului (in care nu ai calcat vreodata) lucrurile stateau altfel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ti-ai deschis ochiul al 3-lea :think: Si mie mi se intampla asta chiar si in plina dupa amiaza.E posibil sa te dedublezi,cum a spus vali_,insa daca iti simti trupul si e totusl ok mai ai un paas mic pana la clarviziune si catre vederea la departare(asta daca nu cumva ti le-ai desoperit deja) :doh: Be happy,esti binecuvantat :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×