Sari la conținut
Forum Roportal
Rami

Pantofi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 2 ore, The Unknown a spus:

  

$4,379
 
Sa fie pretul asa de ridicat???  nu vad pentru ce in comparatire cu alte modele de pantofi. 

Mi-ai adus aminte de un banc tematic

Am intrat intr-in magazin de pantofi de firma si in loc de preturi era afisat salariu meu anual

:lol2:

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

995081_98p.jpg

kepernyofoto-2020-10-01-17-10-27.png

Pentru zilele reci de toamna, tin piciorul uscat si cald unde se poate incalta nu doar de moda, ca la mine poate cateva zile din lunile iarna se poate incalta cu asa ceva.  Pe moment inca slapii se poarta ca se lucreaza de acasa :o:   Nu se va vinde multe perechi din acese modele, poate in Nordul American si Canada, Alaska nu se socoteste ca acolo nu ajung astea!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Klasszikus gumicsizmák

Urmeaza zile ploioase si in toamna asta cand cizmele de cauciuc ne salveaza chiar si in Desertul Sonora din Arizona.  Evetienii au cred ca cele mai multe feluri de cizme de cauciuc acasa chiar daca locuiesc in oras la Zurich, Berna, Geneva cu pelerine de ploaie asortate!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hVCktkpTURBXy8yN2MyYmUxMThkMGU0NmJkMWJhODg0NDc5N2RhMWIxZS5qcGeSlQLNA8AAwsOVAgDNA8DCww

In culori de Craciun, dar nu prea tine unde-i si zapada mare, doar pe la noi unde nu ploua sau ninge prea des  :cool:    Acum sint 33*C dar nu ramane atat ci urca Mercurul in termometre!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×