Sari la conținut
Forum Roportal
joannahart

"Regionalii" din Cluj care ne enerveaza

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sper ca acest topic nu va deranja pe nimeni.............

Politicieni, vedete locale las deoparte ghilimelele de rigoare, vanzatori, soferi. Sa ii cunoastem pe tupeisti, nesimtiti si pe patronii care fac viata amara concetatenilor..........

Incep eu.Motivele le enumar mai tarziu.............

Nu-mi place Platon Calin , prefectul de Cluj

Direcorul de la mediu Proroocu.

Voi pe cine "simpatizati"?

A, o completare. Cei din alte orase sunt invitati sa isi prezinte vedetele,am inceput cu clujul dar sunt interesata sa aflu mai multe despre alti oameni din diferite orase..............

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu-mi place Tişe, Hărdău... şi mulţi alţii. Voi reveni.

 

Tise de ce nu? Il cunosti personal sau prin intermediul presei? Sau a mostenirii lasate de raposatul (cel putin pt mine, dar sper si pt politica in genere) Nicoara?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Patronul de la Napoca 15 si Diesel. Ca m-a luat de par si m-a dat afara din stabilimentul lui. Asta acu vreo 15 ani. Si de atunci ma enerveaza in permanenta. Acuma ma nerveaza ca nu stie sa circule cu decapotabila aia noua pe care o are. Ca e mic, slab si deosebit de urat. :spiteful:

  • Downvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie nu-mi place de ala chel ..patronul de la Cfr , nu stiu sa-i scriu numele :lol2:

Arpi? Paszkany? De ce? E simpatic. :focus:

  • Downvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da , el . Mie nu-mi place din punct de vedere fizic ...are mutra de libidinos :lol2:

Alura lui e mai deosebita...Dar are un comportament, cel putin in fata camerelor, mult mai civilizat fata de majoritatea oamenilor din fotbal, daca il urmaresti putin. :focus: In ultimul an a slabit mult. Mie imi place. :crazy:

 

Mai nou nu ma enerveaza nimeni. Ca nu prea e sanatos. Toti PDL-istii care au acum functii pe la guvern.... :o: baieti buni. :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma rog ..nu prea urmaresc eu stirile sportive... dar numai cand ma gandesc la buzele alea mi se face greata ..

e urat

 

nici pe mine nu ma enerveaza nimeni ..nu imi plac si atat

:lol2:

am sa ma uit mai atent la gura lui....n-am observat nimic deosebit... :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma rog ..nu prea urmaresc eu stirile sportive... dar numai cand ma gandesc la buzele alea mi se face greata ..

e urat

 

nici pe mine nu ma enerveaza nimeni ..nu imi plac si atat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×