Sari la conținut
Forum Roportal
N1CKH0LAS

Prima zi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cum a fost in prima zi ??? Ati aflat vesti bune sau rele ???

Eu am aflat ca mi s-a schimbat profu' de mate ( de la care chiuleam 3 saptamani pe luna ), profa de franceza (care era o bunaciuneeeee ) vrea sa plece de la colegiu, iar pe profa de informatica nu o schimba ( desi a fost facuta sedinta, si s-a discutat mult pe aceasta tema ).

In concluzie, pentru mine, prima zi de liceu a fost nashpa.Bine ca m-am (re)intalnit cu prietenii si acum ma pregatesc de un paint-ball :P

Sper ca la voi totul merge bine :)"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum a fost in prima zi ??? Ati aflat vesti bune sau rele ???

Am aflat vesti f rele.O colega de cls care e si prietena mea cea mai buna s-a mutat la alt liceu.. :P bine oricum o sa mai tinem legatura..dar nu e acelasi lucru.Ni s-au schimbat 3 profesori(fizica,engleza,romana) si cam atat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa schimbat o profa cea de fizica care era buna (aveam si fata ei in clasa :P) si facem cu un prof pe care nu l-am vazut....anu asta fac economie politica cu o profa pe acre nu ma vazut-o da nu ni sa dat sperante prea mari....

 

si bomba a fost mutarea clasei mele in profesionala cica "cu acordul nostru" aha sigur..in rest naspa rau la scoala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

maine am .... 3 ore de info, 2 de mate, si apoi 2 ore de limbi straine :P

 

 

ni s`au schimbat 2 profe faine.. 8)

 

da nah` :) a fost ultimul inceput de an scolar !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La mine a fost prima zi de liceu :P

Maine am 2 ore de mate cu o profa care cica e foarte nasoala, in rest ....... naspa rau la scoala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ooo bobocel...ei acu tr sa te pui bine cu profi ca mai tarziu nu se stie..iesi la tabla de buna voie ca asa iau eu acum note mai mari :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ooo bobocel...ei acu tr sa te pui bine cu profi ca mai tarziu nu se stie..iesi la tabla de buna voie ca asa iau eu acum note mai mari :)

Da, asta e un sfat bun pt ca si eu am procedat la fel si a tinut. Sau arata-te interesat de materia respectiva, nu face misto de prof (cum ar numi ei: 'fii cuminte!'), iar daca nu ai nici o treaba cu materia si vrea sa te scoata la tabla spune-i ca nu esti sigur ca stii daca e bine, ca nu vrei sa gresesti, ca mai bine mai esti atent sa intelegi cum trebuie. Dar fara excese!

In ceea ce priveste topic-ul...si mie mi s-au schimbat 2profe, insa una in bine (profa de sport, care cand facem exercitii in sala vine cu casetofonul si facem pe muzica, am mai facut cu ea intr-a9a) si cea de info, pe care toti o luau la misto (mi-e frica de asta noua pt ca noi stam foooarte prost cu info, chiar daca suntem la real). Dar oricum, NU VREAU LA SCOALA, cred ca o sa ma imbolnavesc acolo (de nervi)!!! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:P Da, vesti rele... mi-a readus aminte diriga (si la restul clasei, bineinteles) k anu` asta avem BAC`ul... parca uitasem de el in vacanta asta prea`minunata...

Si o veste buna , astazi am 4 ore de english , my love... yammy yammy... chiar imi era dor :)

Va urez bafta tuturor... shi sa luati note cat mai mari, sa se umple carnetelu` de 10 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ca si prima zi a doua a fost la fel..ne-ma trezit cu noul prof de fizica ca are niste cerinte.."WOW" si la noi la clasa mai bine lasa...aceiasi colegi prosti si cu nasu mai sus de tavan ca a inceput sa cada tencuiala...si mai e si maine o zi...off :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eee..si noua ne'a amintit ca avem BAC'ul..anul acesta,ce nasol..ni sau schimbat profu de isto..si profa de romana(in 4 ani de liceu..am avut 5 profe :P )in rest doar 6 ore de chimie,5 de mate,5 de bio si 5 de fizica pe sapt...ajutorrrr

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×