Sari la conținut
Forum Roportal
Aroundlove

Acceasi intrebare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pai nu ma irit deloc, dar tu continui sa faci afirmatii despre cum sunt eu si ce fac eu.

 

Drept pentru care, uite una imperativa: Iesi afara.

Nu stiu de ce, dar ultimele tale replici incep sa scada din ce in ce mai mult in consistenta.

Si doi, ar cam fi cazul sa intelegi ca "ladies first".

Asa ca du-te linistit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oare barbatii ce apar in anumite momente in viata noastra realizeaza vreodata cat rau ne pot face uneori?

 

 

as putea sa spun acelasi lucru si despre femei :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa parerea mea fiecare ne meritam suferinta.Diferenta consta in cum trecem peste ea.

Nu in toate cazurile.Cateodata "bad things happen' to good people" fara ca acestia sa merite, dar concluzia este aceiasi : cum trecem peste aceste momente in viata.Aici ai dreptate.

cumva MERITATI?

Nu faceti apologia femeii.

Pana si voi insiva, femeile, stiti ce va pot epidermele.

femeia este eminamente parsiva. By nature.

curvistine, parsive, hoate, inselatoare, samd,

Nemernicelor.

 

 

Si multe multe alte chestii.....

Am citit topicuri asemanatoare cu acesta aici pe forum si impresia mea este urmatoarea: va plangeti ca alte natiuni desconsidera femeia dar din cate vad eu voi (barbatii romani) sunteti cei care nu aveti un cuvant bun de zis la adresa lei.Asa ceva nu am mai pomenit.Atata victimizare din partea barbatului roman si atata amar varsat in spinarea femeii. :lol: I had to read all that bullshit cu o felie de lamaie in mana.

In nici o discutie in viata mea mea nu am pomenit barbati mai nemultumiti si bitchy despre femei ca romanul mai frate.Femeia e capul rautatilor,femeia e parsiva,e curva,raneste,inseala,minte,isi bate joc,se joaca cu sentimente,bla...bla...bla...gimme a F break...you little babies...waaaaaaa...waaaaaa..boooohoooo...:crazy:..mai ceva ca bocitoarele pe bani.

 

Intrebati-va mai bine ce e wrong si cu voi sau ce nu faceti voi right,de aveti atatea insuccese si esecuri si amar.:-

Iete barbatu roman sentimentalul,romanticul,senzitivul,poetul,manieratul,inocentul,inimosul,integru

l... folosit de femei in ultimul hal.Iete victimele societatii romane de astazi si dea pururea in vecii vecilor amin. Holocaustul e nimic pe langa ce ravagii fac femeile din voi asa-i? Whatever the F ever....

Sfatul meu: grow a backbone si asumati-va ceva responsabilitati la capitolul asta.Valabil pentru toti membrii clubului userului 1982 pentru care femeia are coarne,coada si furca.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oare barbatii ce apar in anumite momente in viata noastra realizeaza vreodata cat rau ne pot face uneori?

Nope. Uneori nu realizeaza nici ca i-am parasit. :lol:

 

Ca si voi: realizam, dar nu ne pasa.

Sa nu-mi spui ca voi, femeile, raniti fara sa stiti.

Adica eu va cred curvistine, parsive, hoate, inselatoare, samd, dar NU proaste.

Nu proaste, corect. Doar fraiere... :)

 

Desi, daca iau ad literam, incep sa ma intreb, pe ce planeta ai trait de nu ai intalnit femei proaste? Stii ca rautatea merge mana in mana cu prostia, da? Atunci, prin silogism, ia spune tu, cu ce fel de femei te-ai intalnit tu pana acum de esti asa revoltat? Rele sau... ? :-

 

:crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×