Sari la conținut
Forum Roportal
Aroundlove

Acceasi intrebare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

CORECT!

 

Dar daca trecutul devine prezent? Si se amesteca intr-un joc amuzant si realizezi ca tu nu esti decat un alt pion? Un pion, trecut, prezent, parca mai pasa cuiva?

N-am spus ca de-acum nu trebuie sa vorbesti despre trecut... Asta ar fi o cale pentru a evita eventualele neintelegeri din prezent. In cazul in care trecutul este acceptat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Realizati uneori cat de mult pot durea unele cuvinte, unele mici si nevinovate povestiri care pe voi va amuza?

Astea sunt durerile despre care vorbesti tu? Credeam ca e vorba de ceva serios.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stabilesti tu pe dracu`.

Femeile cand se indragostesc sunt mult mai idioate decat barbatii. Sunt in stare sa faca orice pentru un barbat care le ofera ce isi doresc...pana se trezesc, bineinteles.

Eronat.

Intr-adevar, sunt in stare sa faca asa ceva (incomparabil totusi cu infantilismul barbatilor), insa fac intodeauna asta pentru cei ce NU merita.

Barbatii fac asta in mod constant, fie ca ar merita femeia respectiva, fie ca nu merita.

Asta e diferenta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
N-am spus ca de-acum nu trebuie sa vorbesti despre trecut... Asta ar fi o cale pentru a evita eventualele neintelegeri din prezent. In cazul in care trecutul este acceptat.

 

Nici eu nu am spus asta. Dar cand persoane din trecut vin in prezent totul se schimba. Persoane din trecutul lui in cazul de fata...

 

Astea sunt durerile despre care vorbesti tu? Credeam ca e vorba de ceva serios.

 

Cuvintele vorbesc despre intamplari.

 

Eronat.

Intr-adevar, sunt in stare sa faca asa ceva (incomparabil totusi cu infantilismul barbatilor), insa fac intodeauna asta pentru cei ce NU merita.

Barbatii fac asta in mod constant, fie ca ar merita femeia respectiva, fie ca nu merita.

Asta e diferenta.

 

Cred ca ai dreptate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca ai dreptate.

 

 

Tu ai deschis topicul asta pentru a sustine o idee sau pentru a aproba punctul de vedere subiectiv al unui user?

 

Chiar nu inteleg.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cuvintele vorbesc despre intamplari.

Eu tot nu am inteles ce motiv de durere e in asta. Iti spune cat de mult o iubeste pe alta? Asta ar fi singura posibilitate dureroasa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu ai deschis topicul asta pentru a sustine o idee sau pentru a aproba punctul de vedere subiectiv al unui user?

 

Chiar nu inteleg.

 

Nu sustin nimic. Doar intreb. Ca de ranit ranim cu totii. Unii mai suferim cand ii ranim pe altii; mai mult sau mai putin, in functie de diversi factori. Altii nici nu isi dau seama cand fac asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
QED.

Nemernicelor.

Adica? Ai inceput spunand ca meritam sa suferim si ai terminat cu faptul ca barbatii sunt mai cretini.

Ce ai demonstrat de fapt?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×