Sari la conținut
Forum Roportal
Malkia

Zapezile de altadata...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

daca poti a o rasfoiesti si sa nu schimbi nimic, atunci da, nu a fost o risipire, dar eu m-am risipit prin viata asta si nu as vrea sa ma intorc in niciun punct, as vrea sa ma odihnesc si sa visez

cateodata ma gandesc cum ar fi fost daca ... abia acum inteleg ce inseamna sa-ti para rau ca nu ai facut un lucru, preferam sa regret ca l-am facut ... dar nu sunt decat zapezi de altadata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand eram mica si ma inveleam cu plapuma imi placea ca era, la prima atingere, rece. Imi imaginam ca e zapada. Vroiam sa mor ingropata de zapada, sa cad intr-o prapastie, sa ma lovesc si, in starea mea semicomatoasa, sa simt fulgii reci cum ma acopera, milimetru cu milimetru. Cate vise am avut pe tema asta...

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mi-e dor de vremea cand erai indragostit de mine iar eu eram prea orbita de dragostea mea ca s-o mai vad pe-a ta...mi-e dor sa ma mangai cu vocea, cu gandurile tale, mi-as da un an din viata sa pot intoarce timpul inapoi si sa-ti mai simt parfumul, atingerea, sa mai traiesc odata, altfel, acele cateva zile cu tine.. as vrea sa fi...

dar nu mai pot face nimic, e prea tarziu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu mai vin acele zapezi, sunt doar nostalgii, regrete, neputinta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sarbatorile au devenit prea comerciale si ne fac sa ne simtim vinovati ca nu sintem intre familie si rude cu cine impartim bucuriile eventual ca sintem impreuna!!! ar fi una din variante, iar partea reala este daca n-avem frati-surori ca nu e la moda familia numeroasa, cu cine se vor aduna de sarbatori familiile intr-un viitor apropiat???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×