Sari la conținut
Forum Roportal
Nabukadnezar

Caut desenator

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dragii mei desenatori, eu sunt de profesie regizor dar de cand s-a nascut fetita mea am inceput sa scriu carti pentru copii. Din pacate nu am gasit inca un ilustrator care sa fie la fel de bun ca cei din strainatate, asa ca iata-ma aici, la desenatori. ro. Vreau sa colaborez cu cineva care deseneaza foarte bine cu ajutorul computerului. Aliosa, as vrea sa iau legatura cu tine, dar nu stiu cum. Daca vezi mesajul, te rog sa-mi trimiti un emai pe adresa violetaivu@yahoo.com (precum si oricine este interesat de colaborare).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adica eu desenez, tu-mi folosesti desenele si ma aburesti ca faci contract dupa publicare?

 

Hehehe, ma uitam la stan si bran cu multi ani in urma :search: !

 

Succes!

 

Salut. Uite, am gasit raspunsul tau cu Stan si Bran. Pe mine ma intereseaza, daca poti continua un tatuaj deja facut. Tu te inspiri din ce imagine am eu, si faci continuarea. Si nu discutam despre contract, ci banii ''jos''...daca imi place ce faci. Tatuajul este pe spate, umar, ceafa...vreau continuare pe tot bratul, piept si omoplatul drept, poate si pe coaste...daca esti desenator, nu ar trebui sa fie o problema...Id de MESSENGER constantin_8imob . Cine crede ca poate, astept raspuns. Multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×