Sari la conținut
Forum Roportal
koffemaker

Atacul energetic si aura

Postări Recomandate

Dar nu ma iau eu dupa ce zic popii. Insa urmaresc cu foarte mare atentie paranormlii care apar la televizor. Si oamenii aceia sunt inspirati de oricine dar cu siguranta nu de Dumnezeu. Faptul ca se roaga la Dumnezeu, nu inseamna ca puterilor lor sunt divine. Are si rugaciunea tainele ei...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

io stiu o chesteeee cand vrei material pentru ce primesti gratis ai luat-o pe artura . so aci ai dreptate .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fiind un test demo al programului, pe site este specificat ca rezultatul este aproximativ. Tocmai de aceea am atasat si o fotografie. Cei care pot veadea aura, ne pot spune cat de mare e diferenta. Daca aparatul spune ca e preponderent violet si in realitate o fi maro, nu mai comandam aparatul si facem o economie de vre-o 8000 de euro ...

Ba,sa ma ierte...cititorii dar intre un om si un aparat,am mai incredere in...aparat! :shout:

 

Si cei care nu-s indragostiti si o au roz?

 

Tocmai, e doar un demo si lucrurile nu stau chiar asa. Am facut si eu acel demo si stiu cum imi arata aura deci nu va luati dupa demo. In schimb aparatul despre care se vorbeste pe acel site e bun.

Altruism,caldura sufleteasca. :)

 

Culorile aurei se pot schimba;chiar si intro zi... 8) Nu-i regula dar nici imposibil.

Editat de Bagherra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ba,sa ma ierte...cititorii dar intre un om si un aparat,am mai incredere in...aparat! :shout:

 

ba sa ma ierti daca bagi un soft nashpa asta primesti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu obligatoriu, ai vazut ca depinde foarte mult nuanta :)

Hihihi...ca-n bancul cu palaria verde. :)

Eu,n-am incredere in nuante.Ci,in cele 7 culori ale curcubeului. :) Sau in cele...trei,de baza.

 

 

[/quote name=VdeD' date='Nov 10 2008, 05:00 PM' post='1059701856]

 

Orgoliul,lucreaza putin la el.In fond nu avem de demonstrat nimic nimanui.

Stai putin...ce intra orgoliul aici? :shout: Omul si-a interpretat aura... :)

 

 

de acord. dar cati practiaca vechea astrologie? si btw nu ai sesizat sarcasmul . nu accept pe nemestecate tot ce indruga biblia constantiniana

o zi in lumina

 

daca stii ca popii ascund multe de ce crezi ca ei considera reiki, radiestezia , bioenergia ...... ca fiind de la diavol?

Pentru ca asa spune biblia! 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hihihi...ca-n bancul cu palaria verde. :)

Eu,n-am incredere in nuante.Ci,in cele 7 culori ale curcubeului. :) Sau in cele...trei,de baza.

 

 

 

Stai putin...ce intra orgoliul aici? :shout: Omul si-a interpretat aura... :)

 

 

 

Pentru ca asa spune biblia! 8)

 

 

hai sa nu stricam bunatate de topic cu facatura ai de carte constantiniana numita biblie daca vrei asta mergi la religie.

sau pe topicul adevarata biblie

http://www.roportal.ro/discutii/index.php?...entry1059640619

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Calitatile de medium se pot vedea in astrograma natala, in functie de pozitia lui Neptun in case si zodii si aspectele pe care le face cu celelalte planete si unghiurile temei. Si daca Neptun are un singur aspect negativ, poti deveni victima a unei entitati malefice.

 

Si care trebuie sa fie pozitia lui Neptun pentru aceasta?

Hihihi...ca-n bancul cu palaria verde. :huh:

Eu,n-am incredere in nuante.Ci,in cele 7 culori ale curcubeului. :o: Sau in cele...trei,de baza.

Eu una sunt de parere ca e important si e o diferenta intre o aua cu un rosu viu stralucitor de o nuanta deschisa frumoasa si o nuanta tare inchisa, stearsa ... :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce misto. cear fi ca inainte sa faceti putina teorie despre ce este aura si componentele ei. atunci veti intelege ce anume vedeti in poze sau ce masurati. dupa aceea povestim ce vreti. cred ca asa ar fi trebuit inceput.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce misto. cear fi ca inainte sa faceti putina teorie despre ce este aura si componentele ei. atunci veti intelege ce anume vedeti in poze sau ce masurati. dupa aceea povestim ce vreti. cred ca asa ar fi trebuit inceput.

te asteptam cu teoria si cu exemple practice daca vrai :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fireste... vor trece de acest antrenament doar cei ce au calitati de medium. Cred ca este clar pentru toata lumea ca puterile paranormale sunt intermediade de entitati mai mult sau mai putin evoluate. Calitatile de medium se pot vedea in astrograma natala, in functie de pozitia lui Neptun in case si zodii si aspectele pe care le face cu celelalte planete si unghiurile temei. Si daca Neptun are un singur aspect negativ, poti deveni victima a unei entitati malefice. Eu zic sa va studati intai astrograma si apoi sa treceti la exercitii care deschid portile spre lumea spiritelor. Ispita e mare, dar riscul este pe masura...

 

 

corect. In special daca e pe Ascendent sau retograd si prost aspectat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×