Sari la conținut
Forum Roportal
gabrielviziru

Probleme legate de calculator

Postări Recomandate

Am si eu o problema cu calculatorul,am avut virusi in el am reinstalat windows-u dupa care am downloadat NOD32 antivirus,am mai luat cate ceva dupa dupa net un film,un joc iar acum imi apare cand intru pe net C:/WINDOWS/SYSTEM32/geBsts...33792 si altul la fel,C:WINDOWS/system32/pmnOe iar la protection status imi apare NUMBER OF BLOCK ATACKS: 6112,care creste si creste fara oprire nu stiu ce sa mai fac oare o sa mi se distruga calc?Nici Restore nu pot sa-i dai ca nu-mi da voie sa aleg o data din urma. ;) te rog ajuta-ma.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu o problema cu calculatorul,am avut virusi in el am reinstalat windows-u dupa care am downloadat NOD32 antivirus,am mai luat cate ceva dupa dupa net un film,un joc iar acum imi apare cand intru pe net C:/WINDOWS/SYSTEM32/geBsts...33792 si altul la fel,C:WINDOWS/system32/pmnOe iar la protection status imi apare NUMBER OF BLOCK ATACKS: 6112,care creste si creste fara oprire nu stiu ce sa mai fac oare o sa mi se distruga calc?Nici Restore nu pot sa-i dai ca nu-mi da voie sa aleg o data din urma. :focus: te rog ajuta-ma.

 

nod32 e un jaf mai ales versiunile cracuite de pe net....daca vrei protectie trebuie sa dai cu banu altfel iti meriti soarta....solutia e sa cumperi un antivirus ca sa ai licenta eu sugerez avast sau kaspersky...si eventual sa faci la fel si cu sistemul de operare deoarece presimt ca nici acela nu e original...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nod32 e un jaf mai ales versiunile cracuite de pe net....daca vrei protectie trebuie sa dai cu banu altfel iti meriti soarta....solutia e sa cumperi un antivirus ca sa ai licenta eu sugerez avast sau kaspersky...si eventual sa faci la fel si cu sistemul de operare deoarece presimt ca nici acela nu e original...

Ai dreptate. Kaspersky rules 8)

Deschide internet explorer, intra pe pagina Kaspersky si fa o scanare online. S-ar putea sa fii surprins de ce o sa gaseasca. Succes.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o alta idee ar fi sa faca aceasta scanare de pe site-urile mai multor antivirusi ca nu e nici unul perfect....asa se poate asigura ca face o curatare buna....si apoi sa cumpere un antivirus...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×