Sari la conținut
Forum Roportal
corto

scris un pic contrast

Postări Recomandate

Desi sunt de acord ca folosirea unei culori mai inchise... nu este obositoare pentru mine sau altul.. pentru ceilalti poate sa fie. Nu putem judeca lucrurile prin felul in care percepem noi lucrurile, trebuie sa incercam sa ne punem si in pantofii celuilalt si sa incercam sa intelegem ca ce unora place, altora mai putin. Si sa cautam sa ajungem la un numitor comun.

De acord si cu faptul ca de multe ori se judeca omul si nu ideile expuse de el, dar aici trebuie sa "look at the big picture".

 

cu ce ne ajuti tu cand vedem albastru pe bleu ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Topicul asta de ce ai simtit nevoia sa-l deschizi? Am zis foarte clar: aceasta culoare este standard pentru acest forum!

 

 

Consider ca am spus ce am avut de zis vis-a-vis de acest subiect pe celalalt topic. Ceilalti.. imi este foarte clar ca parerile sunt impartite. Si ca sa impacam si capra si varza (chiar daca inca vor exista nemultumiti, cum mi-ai si demonstrat deja), vom ramane cu culoarea standard.

 

Multumesc, topic inchis.

 

 

Cine mai simte nevoia sa deschida un topic pe acest subiect, sa-mi trimita direct PM pentru un "premiu".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×