Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

Nu mai am incredere in femei

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Asa si...?

Pai e neinteresant ca nu mai ai tu incredere in femei.

Asa de bine poate sa vina si o femeie sa zica ca nu mai are incredere in barbati. Si??????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai e neinteresant ca nu mai ai tu incredere in femei.

Asa de bine poate sa vina si o femeie sa zica ca nu mai are incredere in barbati. Si??????

si... n-are decat sa deschida si ea un topic. E un forum liber. Sau nu?!...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In oameni, fii sigura ca mai am incredere si ca niciodata n-o sa ajung pana acolo. :flowers: Ce sa zic... fericire, nu toti oamenii sunt femei. :flowers:

 

Spune-mi ca nu vrei sa devii gay! Cum naiba sa nu se planga femeile ca nu mai sunt barbati pe lume, cand cei care sunt mai acatarii sunt luati, ingrasa sau... sunt/devin gay? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu mai am incredere in nici o femeie! Ce draq, e chiar mare belea sa n-ai incredere in sexul opus? Ce pot face sa-mi recapat increderea?

 

 

Multumesc. :flowers:

 

O vorba zice sa n-ai incredere nici macar in tine,daramite in ceilalti. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fast motion si actor grabit, incetati!

va avertizez, fara jigniri si atacuri! multumesc!

heidi, bridget, unde este postul meu ? am incredere in femei!

Editat de corto

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Spune-mi ca nu vrei sa devii gay! Cum naiba sa nu se planga femeile ca nu mai sunt barbati pe lume, cand cei care sunt mai acatarii sunt luati, ingrasa sau... sunt/devin gay? :flowers:

Pai daca eram gay, crezi ca mai stateam eu sa-mi vars nervii pe forum? Mi-o trageam linistit cu prietenul :flowers: Si nici sa devin nu am de gand.

 

Ai si tu dreptate. Cand esti singur nu mai esti asa interesant pt femei. Daca te si mai plangi (in loc sa fii mereu vesel, optimist, glumet si cu nasul pe sus) deja ai pus-o. Cand ai iubita, mai ales daca respectiva arata si cat de cat, deja iti creste ratingul!

 

 

 

O vorba zice sa n-ai incredere nici macar in tine,daramite in ceilalti. :flowers:

Si tu aplici vorba respectiva?

Editat de ActorGrabit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am increderea cea mai mare in femei ca au fost, sunt si vor fi mame stii ce zicea Creanga in final despre mama lui in Amintiri: -Iesi, copile cu parul balan, afara, si razi... ca poate s-o indrepta vremea...

Editat de bridget jones
editare citat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ON-topic va rog!

vreau sa citesc sfaturi si pareri la subiect! multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar nu inteleg de ce e o asa mare problema eu nu mai am incredere in femei de mult timp...asa ca...e ok nici nu e indicat sa ai incredere in ele...vezi ce patesti ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×