Sari la conținut
Forum Roportal
ActorGrabit

Nu mai am incredere in femei

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 3 saptamani nici nu imi inchipuiam c-o sa ajung sa spun tampenia asta, dar uite ca viata uneori e mai curva decat toate femeile la un loc.

 

Nu vreau sa povestesc cum de am ajuns la concluzia asta pt ca, din nefericire, nu am suficienta incredere nici in oamenii de pe forum, asa ca momentan o sa va zic doar atat:

 

Nu mai am incredere in nici o femeie! Ce draq, e chiar mare belea sa n-ai incredere in sexul opus? Ce pot face sa-mi recapat increderea?

 

 

Multumesc. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stai linistit. In ziua de azi nu mai exista incredere. Si daca exista, aceea se capata cu mare dificultate. Nici eu nu am incredere in barbati. Deci.. nu esti singurul :flowers:

 

 

Dar din ce cauza ai ajuns la concluzia asta?

Editat de Etherial

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In ziua de azi nu mai exista incredere. Si daca exista, aceea se capata cu mare dificultate. Nici eu nu am incredere in barbati.

inseamna ca nu mai ai incredere in tine...

asta chiar este o problema...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 saptamani nici nu imi inchipuiam c-o sa ajung sa spun tampenia asta, dar uite ca viata uneori e mai curva decat toate femeile la un loc.

 

Nu vreau sa povestesc cum de am ajuns la concluzia asta pt ca, din nefericire, nu am suficienta incredere nici in oamenii de pe forum, asa ca momentan o sa va zic doar atat:

 

Nu mai am incredere in nici o femeie! Ce draq, e chiar mare belea sa n-ai incredere in sexul opus? Ce pot face sa-mi recapat increderea?

 

 

Multumesc. :flowers:

 

 

Da' in tine ai incredere, in primul rand? Nu-ti zice nimeni ca de-acum trebuie sa renunti la o doza redusa de scepticism, insa mai intai te-ai gandit si la ceea ce faci tu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa,din punct de vedere rational,poti sa incetezi sa mai crezi in generalizari.Nu toate femeile sunt la fel.

Apoi,ai putea sa incerci sa te raportezi altfel la femei...imaginea ta despre femeie,este cea care atrage femeile care ii corespund...schimba paradigma,si vei atrage un alt fel de femei.

Ar mai trebui sa analizezi cu atentie,de ce esti atras de genul ala de femeie.Cauti ceva ce nu poti sa accepti la tine,in exterior -femeie aia,reprezinta o imagine a ceea ce respingi.

Uitete si tu la mult-criticatul film ,,the secret'' -sper sa te ajute sa intelegi de ce atragi acest gen de femei in viata ta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai interesant este ca ai incredere in vreuna care nu merita, iar celor care merita incredera le pui in carca actele curvistinei.

A dracului ironie.

 

La fel de valabil si pentru femei vs. barbati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
inseamna ca nu mai ai incredere in tine...

asta chiar este o problema...

 

 

Eu nu m-am referit la mine. Am destula incredere in mine si in fortele proprii. Eu ma refer la persoanele din jurul meu. In fata ta poate sa-ti fie bun prieten. Dar in fata altora, esti barfit si tradat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Multumesc. :flowers:

Una la mana, nu trebuia sa scrii titlul cu Caps, ca vedem si cu litere mici.

Doi, situatia sta si viceversa.

Trei, neinteresant.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×