Sari la conținut
Forum Roportal
Bici

vreau sa imi schimb nick-ul pe forum

Postări Recomandate

blanitza sa te keme :spiteful:

daca erai mai pe faza! :pardon:

 

mai dati-mi idei!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai dati-mi idei!

 

 

Arcangelo 2 :spiteful:

 

 

Hotu, Vacaru, Gaina, Baros, Morcov,Topor, Curutu, Putzalau, Fatalaul, Porcos, Barabula, Curalet, Musca, Suciu, Junghiatu, Posirca, Capra, Ciuta, Cacareaza, Speriatu, Partag, Batdesting, Batmandru, Castron, Boroboata, Cancea, Hainăroşie, Târziu, Ciupitu, Paragina, Hurduc, badula, ragalie, bounegru, talpalariuilaf, purcica, avesalon, Sarcina, Putica, Muia, Bucila, Pipi, Capbatut, Boubatran, Regulatu, Usainchisa, Pizdelea, Curu, Coi, Caca, Hitler, Muci, Ciulica, Besleaga, Ţepuru, velea, carase, Clichici, Clipici, Gunoi,Inimadeleu, PipotaGaina, Buca, Bucalae, Ciolan, Gainataru, Sanchi, Scancea, Şotaie, Izmenereci, Ciocalteu, Parlitu, Septelei, LicuriciBuda, Mierloi, Slănină, Poponea, Potop, Foca, Stafie, Bombă, Maciuca, Castron, Mortoiu, RahatLimbalata, Barbalata, Puţaru, BereBuna, Ochirosi, Posirca, Cucirca, şaptefraţi, Gainat(z), Guţoiu, Pasarica, LabăPalarie-Rosie,Pistol,Purcel,Cenuse, Găleată, Besoiu, Ciuciu, MEREU, Zero, Sarac, Gainar, Trintoru, Urechiatu, Taposu, Taran, Blegu, Blinda , Purice, Gologan, Rasnita, Sapun , Gaura, Gavan, Buda, Minciuna, Putan, Betivu , Sulea, Foamete, StanCioi, mortu, Cîrnat, Tarălungă respectiv, Carteputredă, Roata-Moale, Gainaoarba, prostu, Cartoafa, Flocea, Pasarica, Laba, Sula, Bou batrin, Oase negre, Jegu, Bubatu, Stricatu, Nespalatu, Pisu,Bot de rata, Gunoiuc, Pierde vara, Sfirc, Usa inchisa, Pirtan, Bulan, Bula, Capdebou, Butoi, socoteala, Broscaru, Taratura, uţu,Ghizdaverde, Zuza, Bobina, Mereacre, Cocaina, Pizdiric, Carcadia, Sperminţan, Poalelungi, Ouatu, CracanaMădularu, Umezeanu, GainaPlouata, Zorila, Cacareaza, Purcea, Gainaoraba, Inimarea, Iarbaverde, Papa-lapte

 

mi-a fost lene sa corectez

ma bazez pe intuitia ta in unel situatii

 

acum ai de unde alege :pardon:

 

Bucila ma inspira proFund

 

si T

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×