Sari la conținut
Forum Roportal
S.R.

FALLOUT 3 !

Postări Recomandate

Dupa lungi scremete si dureri a aparut in sfarsit, facut de data asta de Bethesda. Au facut treaba buna. Vi-l recomand. :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa lungi scremete si dureri a aparut in sfarsit, facut de data asta de Bethesda. Au facut treaba buna. Vi-l recomand. :doh:

 

Dar ce resurse necesita ? :pardon:

 

Ultimul joc mai nou jucat de mine a fost Knight of the Old Republic I... trebuie sa-mi cumpar un sistem pentru jocuri ca s-au cam adunat ceva jocuri ce asteapta sa fie jucate: Thief 3, Stalker, Fallout 3 ... :spiteful:

Problema este ca nu prea mai am timp :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar ce resurse necesita ? :pardon:

 

Ultimul joc mai nou jucat de mine a fost Knight of the Old Republic I... trebuie sa-mi cumpar un sistem pentru jocuri ca s-au cam adunat ceva jocuri ce asteapta sa fie jucate: Thief 3, Stalker, Fallout 3 ... :spiteful:

Problema este ca nu prea mai am timp :doh:

Nu stiu ce cer ei, eu am athlon 64x2, 3gb ram si 256 GF 8600 si imi merge bine. Si stalker si thief merg bn pe asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu am jucat primele 2 jocuri, deci nu sunt un fan al seriei.

Fallout 3 in schimb l-am instalat doar din curiozitate.

Mi s-a parut inovativ si foarte bine venit modul de alegere al atributelor personajului si cum acesta avanseaza odata cu tine pana la varsta maturitatii.

Din momentul cand am iesit din Vault nu am mai jucat, am avut alte griji :boredom: , dar jocul mi s-a parut foarte bun, imbina foarte bine noul cu vechiul\clasicul jocurilor precedente. Atmosfera e aceeasi. Sumbra si incitanta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

revin cu un necro-post, spunand ca pana la urma am jucat integral Fallout 3 si pot spune ca mi-a placut foarte mult.

Este in top 5 RPGuri terminate de mine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

L-am jucat de cateva ori :) am jucat very good mood si very evil mood, cand am aruncat orasu megaton in aer cu bomba nucleara. ce amintiri... :cry:

Si am jucat si urmatorul dupa el fallout new vegas, mi-a placut atmosfera aia postapocaliptica, iar tu ca personaj puteai sa iei decizii bune sau rele, jocuri mult prea bune... :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×