Sari la conținut
Forum Roportal
soul.storm

Heart Broken?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Imi mai mult a o joaca, copilaroasa.Dar totul e bine cand se termina cu bine.Daca esti fericit ma bucur pentru tine.

 

edit : "suna"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ok, deci s-a intamplat ceva nu stiu:-?? ca prin minune , am putut sa fiu indiferent si ea a spus ca nu mai ii curioasa de mine , bla bla bla, si am zis ok.... pa...am iesit de la ea din casa si nu i-am mai raspuns la telefon cateva ore bune, incepea sa isi faca griji, ma suna sa ma duc acasa, eu ii spuneam ca fac ce vreau si eram ffff indiferent, imi tot dadea mesaje ca nu vrea sa ma mai vada si de genul you have a new message: adio , dar in final a inceput sa vada si ea cum sta treaba , si a inceput plansul, dupa care tremuratul, eu nu mai suportam si am pus punct relatiei de tot, si i-am zis ca ma pun sa dorm, pe cand sa atipesc, ma suna si imi spune "te rog hai la mine, ca nu pot fara tine". Deci acuma este bine deocamdata, si si-a dat si ea seama de greselile facute:D... si nu am maxim 16 ani ca am 18 ani:-??astia care m-au sustinut va multumesc mult;) poate ca fara sfaturile voastre nu reuseam sa ii arat cum sta treaba:)

 

pana la un nou episod :o: dar acu ai antidotul ..se pare ...bafta :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa-ti continui viata in mod normal. Nu exista o reteta a uitarii.

 

da...asa ar fi cel mai corect insa nu tot timpul poti...cateodata ramai blocat ...si nu sti cum sa iesi din impas

Exista : Alcoolul !

pentru tine asta o fi solutia cea ma buna :o:

 

Ba este. La mine de ce a functionat aproape mereu? Eu sunt cumva mai special fata de ceilalti? Nu.

 

si care ar fi aceea ma rog? fiecare in divd functioneaza diferit...fiecare face ce si cum poate

ok, deci s-a intamplat ceva nu stiu:-?? ca prin minune , am putut sa fiu indiferent si ea a spus ca nu mai ii curioasa de mine , bla bla bla, si am zis ok.... pa...am iesit de la ea din casa si nu i-am mai raspuns la telefon cateva ore bune, incepea sa isi faca griji, ma suna sa ma duc acasa, eu ii spuneam ca fac ce vreau si eram ffff indiferent, imi tot dadea mesaje ca nu vrea sa ma mai vada si de genul you have a new message: adio , dar in final a inceput sa vada si ea cum sta treaba , si a inceput plansul, dupa care tremuratul, eu nu mai suportam si am pus punct relatiei de tot, si i-am zis ca ma pun sa dorm, pe cand sa atipesc, ma suna si imi spune "te rog hai la mine, ca nu pot fara tine". Deci acuma este bine deocamdata, si si-a dat si ea seama de greselile facute:D... si nu am maxim 16 ani ca am 18 ani:-??astia care m-au sustinut va multumesc mult;) poate ca fara sfaturile voastre nu reuseam sa ii arat cum sta treaba:)

indiferent nu ai cum sa fii cu persoana care zici ca o iubesti,chiar si daca v-ati despartit,totul trebuie jelit...exista acea perioada ce necesita oricine pentru a se refae dupa o pierdere...insa ca ai incercat tu sa fii indiferent ca te-ai prefacut e cu totul altceva

 

ms fain, :P ii bine sa fii cateodata indiferent, adica sa nu te doara sufletul tot timpul, ca tot timpul am iubito, dar cand am inceput sa ii arat ca nu imi pasa de figurile ei, s-a schimbat:) :P

durerea va exista in cazul unei despartiri tot timpul si ea trebuie sa iasa la suprafata nu sa te faci ca nu iti pasa exista perioada de doliu...oricum sfaturile astea sunt mai degraba pentru momentul in care va ve-ti despartii...take care

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

doamne sa am puterea sa fiu indiferenta in momentele astea..e tot ce imi doresc! :shout: 8)

 

ok, deci s-a intamplat ceva nu stiu:-?? ca prin minune , am putut sa fiu indiferent si ea a spus ca nu mai ii curioasa de mine , bla bla bla, si am zis ok.... pa...am iesit de la ea din casa si nu i-am mai raspuns la telefon cateva ore bune, incepea sa isi faca griji, ma suna sa ma duc acasa, eu ii spuneam ca fac ce vreau si eram ffff indiferent, imi tot dadea mesaje ca nu vrea sa ma mai vada si de genul you have a new message: adio , dar in final a inceput sa vada si ea cum sta treaba , si a inceput plansul, dupa care tremuratul, eu nu mai suportam si am pus punct relatiei de tot, si i-am zis ca ma pun sa dorm, pe cand sa atipesc, ma suna si imi spune "te rog hai la mine, ca nu pot fara tine". Deci acuma este bine deocamdata, si si-a dat si ea seama de greselile facute:D... si nu am maxim 16 ani ca am 18 ani:-??astia care m-au sustinut va multumesc mult;) poate ca fara sfaturile voastre nu reuseam sa ii arat cum sta treaba:)

mda...sper sa nu ai acelasi "noroc" ca si mine...vremea buna nu tine for ever!mie deja iar imi face draci!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
doamne sa am puterea sa fiu indiferenta in momentele astea..e tot ce imi doresc! :shout: :)

 

 

mda...sper sa nu ai acelasi "noroc" ca si mine...vremea buna nu tine for ever!mie deja iar imi face draci!

hei,omul nu se schimba in 1 saptamana,ai putina rabdare :) 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hei,omul nu se schimba in 1 saptamana,ai putina rabdare 8) :shout:

si asta e corect...problema e ca omu se schimba o saptamana...si dupa aia...revine!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si asta e corect...problema e ca omu se schimba o saptamana...si dupa aia...revine!

lasa sado o sa treaca un timp si o sa fie totul bine,ai sa vezi :shout:

amului uneori ii este prea greu sa se schimbe is de aia e asa,ai rabdare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vad topicu' heart broken. delicios, hai sa radem. ia sa ma uit cin' l-a scris. soul.storm. e clar fata. nu, e baiat. beau un pahar de apa plata sa ma ametesc. deci:

soul.storm fratioare uita de dragoste, de heart, de broken, de toate cantecele comerciale cu love,pasion et&co. alea e povesti fratioare. noi traim in cruda realitate in care pe langa multe fericiri mai avem de luptat cu una. femelele nu iubesc pe ala de se poarta frumos cu ele ma. nu, gresit. ele au un al "n" lea simt, intuitia. ele iubesc masculi puternici, siguri pe ei care nu dau 3 parale pe ele. ca sa aiba de ce suferi. din dragoste bineinteles. absolut sfasietor.

sfat de la om mai tanar sau mai batran ca nu stiu cati ani ai: sexul e real. dragostea e intotdeauna pentru cine nu trebuie. concentreaza-te pe ce e real.

luminoasa inspiratie sa-ti calauzeasca pasii fiule

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vad topicu' heart broken. delicios, hai sa radem. ia sa ma uit cin' l-a scris. soul.storm. e clar fata. nu, e baiat. beau un pahar de apa plata sa ma ametesc. deci:

soul.storm fratioare uita de dragoste, de heart, de broken, de toate cantecele comerciale cu love,pasion et&co. alea e povesti fratioare. noi traim in cruda realitate in care pe langa multe fericiri mai avem de luptat cu una. femelele nu iubesc pe ala de se poarta frumos cu ele ma. nu, gresit. ele au un al "n" lea simt, intuitia. ele iubesc masculi puternici, siguri pe ei care nu dau 3 parale pe ele. ca sa aiba de ce suferi. din dragoste bineinteles. absolut sfasietor.

sfat de la om mai tanar sau mai batran ca nu stiu cati ani ai: sexul e real. dragostea e intotdeauna pentru cine nu trebuie. concentreaza-te pe ce e real.

luminoasa inspiratie sa-ti calauzeasca pasii fiule

mda hai sa ne facem traficanti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exact, noi suntem fraierii care stim sa ne purtam frumos cu femeile, noi nu gresim niciodata, noi stim ce-i cu adevarat ce-i aia dragoste etc. Pe naiba! E mai usor sa dam vina pe altii, dar niciodata sa nu ne dam seama cine suntem noi cu adevarat. Poate ar avea si femeia partea ei de vina, da' noi oare suntem niste sfinti? Intr-adevar, una cu valori morale scazute se va complace intr-o situatie in care sa fie tratata ca un obiect, deoarece asta probabil ii place. Si daca iti place ceva, recomandabil e sa faci asa ceva. La fel, daca femeia prefera sa fie independenta, sa gandeasca pentru ea, sa te placa pentru ceea ce esti, nu pentru ceea ce reprezinti, tot nu e buna. Si de ce oare? Deoarece avem prostul obicei sa judecam doar la extreme. Exista si calea de mijloc, atat in cazul femeilor, cat si cazul nostru, al barbatilor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×