Sari la conținut
Forum Roportal
kadmond

Criza financiară... Trece? Cand? Cum?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

multa vorbarie, solutzii ,ioc.in decursul istoriei multe imperii s-au ridicat si s-au prabusit sub propria lor greutate.a venit acum randul sua, imperiul dominant al zilei.cum se va rezolva , viitorul ne-o va arata.cum ne va afecta?crunt.omul de rand este interesat de propria soarta, de ce va face maine, cat despre solidaritatea cu bancile...pe mine ,una , ma lasa rece.sincer, nu am nici cea mai mica indoiala ca se vor decsurca , pana la urma.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cine e acest faimos expert dar opiniile lui sunt lipsite de argumente, foarte partinitoare si nu ofera nici o solutie , ba dimpotriva, spune ca nu exista una :flowers:

 

Foarte slab

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda ...sursa informatiilor lui fiind de pe pagina "Intelepciunea Cabalei" :( Gimme a F break dude. Hai ma duc si eu acum poate oi gasi ceva analize economice in vreun curent mistic. Pe care mi-l recomanzi? Sa incepem de prin India sau din Africa? :flowers: Sau poate scrie ceva despre criza financiara globala pe pagina cu hadithurile islamice.

Iar de Israel nu-ti fa griji ca nu-i lasa americanii cu ochii in soare fara armamentul necesar sa mai casapeasca vreo cativa palestinieni. Deci prea mult de "suferit" de pe urma acestei crize nu vor avea.:huggles:

kabbalah2_lvn.gif

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu personal nu simt criza... o duc mai bine ca oricand!

 

asa am auzit si eu, ca prostitutia, camataria si traficul de droguri nu vor intra la apa

 

tu in care din astea trei domenii activezi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asa am auzit si eu, ca prostitutia, camataria si traficul de droguri nu vor intra la apa

 

tu in care din astea trei domenii activezi?

 

in niciunul. ti-am raspuns totusi, desi un asa post merita ignorat.

 

sa nu mai dai vreodata replica la vreun post de-al meu pana nu inveti sa discuti ca un om educat si cu bun simt.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×