Sari la conținut
Forum Roportal
Minolta

M-am saturat sa fiu singura

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu stiu daca sa ma bucur sau sa plang cand citesc rapunsurile voastre. un ochi plange pentru ca, din pacate, sunt multi cei care inteleg prin prieteni si ajutor ca esti prost si naiv, si plange pentru ca sunt prea multi oameni de genul asta pe langa noi. nu stiu daca altul rade, sau incearca sa rada stramb ca nu sunt singura in barca "fraierilor". asa cum spun mereu, un sut in f..., un pas inainte.

cred ca cel mai mult am fost nervoasa pe mine, si nu pe ea, pentru ca am putut sa fiu atat de credula. partea frumoasa a lucrurilor este ca am inteles acum ca viata nu se rezuma la birou, casa, prietena mea si problemele ei. sunt multi oameni in jurul meu, prieteni, amici, cunostinte si familie.

mi-am invatat lectia si ii doresc tot binele din lume. si chiar o spun cu inima deschisa. :bye:

Eh, atunci daca te-ai edificat in problema asta si noi te-am ajutat, ramane sa faci cinste .

Si noi ca niste oameni simtiti nu putem refuza si acceptam .

Asadar ..sambata unde si cum ? (w00t) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eh, atunci daca te-ai edificat in problema asta si noi te-am ajutat, ramane sa faci cinste .

Si noi ca niste oameni simtiti nu putem refuza si acceptam .

Asadar ..sambata unde si cum ? :) :bye:

Buna idee, sambata asta vino in club cu noi, Minolta (w00t)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna idee, sambata asta vino in club cu noi, Minolta (w00t)

Vrei sa ii spui ..cu mi-ne ! :)

:bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
imi vreau zambetul inapoi.

Zambeste si ai sa-l recapeti.

Pentru a putea ajuta pe altii, trebuie intai sa te poti ajuta pe tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pararea mea e ca, cine suna la usa ta a venit pt interes, nu exista prieteni ,asa ceva exista numai in basme

nici copii n-au prieteni decat parteneri de joaca, adolescenti pt teme si schimb de sfaturi la o bere etc ... si mai departe iti dai seama ca totul se rezuma numai din interes.

nici floarea nu iti e prietena, daca nu o uzi atunci nu iti va arata frumusetea ei.

in ziua de azi daca te vede careva ca esti un bun "samaritean" te va rupe..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pararea mea e ca, cine suna la usa ta a venit pt interes, nu exista prieteni ,asa ceva exista numai in basme

nici copii n-au prieteni decat parteneri de joaca, adolescenti pt teme si schimb de sfaturi la o bere etc ... si mai departe iti dai seama ca totul se rezuma numai din interes.

nici floarea nu iti e prietena, daca nu o uzi atunci nu iti va arata frumusetea ei.

in ziua de azi daca te vede careva ca esti un bun "samaritean" te va rupe..

 

Tare nefericit trebuie sa fii daca gandesti asa. Prieteni exista, nu stiti voi sa-i gasiti.

 

Pe cel mai bun prieten al meu il cunosc de 19 ani. Si pe restul din cercul in care ma invart de 6. Si pot spune cu mana pe inima ca exista prietenie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×