Sari la conținut
Forum Roportal
TiGeR_asH

Spy Yahoo... hack...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

!!! Cum sa hacker-esti conturile Yahoo!

Aceasta este cea mai buna metoda de hack al conturilor Yahoo!.Poti folosi adresa ta de e-mail.Ce trebuie sa faci:

La inceput,compune un nou mesaj . Scrie la rubrica "To:" aceasta adresa de e-mail pass6800boot@yahoo.com (pass6800boot@yahoo.com) : . La subiect,introdu ?User+PassWord?. La continut, introdu in prima linie adresa ta de e-mail (ex: tu@yahoo.com).In (tu@yahoo.com).In) cea de a 3-a linie , introdu parola ta (ex: 12345678). In cea de a 5-a linie, scrie adresa persoanei de la care vrei sa iei parola (ex: victima@yahoo.com (victima@yahoo.com) ).

Aici este un exemplu cam cum ar trebui sa arate e-mailul :

TO: pass6800boot@yahoo.com (pass6800boot@yahoo.com)

SUBJECT: User+PassWord

Tu@yahoo.com (Tu@yahoo.com)

12345678

victima@yahoo.com (victima@yahoo.com)

Aceasta metoda functioneaza prin a zapacii serverul,creand acestuia o mare confuzie. Crede ca esti un membru de onoare sau un administrator Yahoo! si iti trimite un mesaj dupa cateva secunde ce contine user:victima si parola lui:43210.Simplu,nu?.E mai greu pana te obisnuiesti cu aceasta metoda. . Aceasta este cea mai buna metoda de confuzie a serverului. Mai sunt si alte posibilitati,dar ele nu functioneaza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
!!! Cum sa hacker-esti conturile Yahoo!

Aceasta este cea mai buna metoda de hack al conturilor Yahoo!.Poti folosi adresa ta de e-mail.Ce trebuie sa faci:

La inceput,compune un nou mesaj . Scrie la rubrica "To:" aceasta adresa de e-mail pass6800boot@yahoo.com (pass6800boot@yahoo.com) : . La subiect,introdu ?User+PassWord?. La continut, introdu in prima linie adresa ta de e-mail (ex: tu@yahoo.com).In (tu@yahoo.com).In) cea de a 3-a linie , introdu parola ta (ex: 12345678). In cea de a 5-a linie, scrie adresa persoanei de la care vrei sa iei parola (ex: victima@yahoo.com (victima@yahoo.com) ).

Aici este un exemplu cam cum ar trebui sa arate e-mailul :

TO: pass6800boot@yahoo.com (pass6800boot@yahoo.com)

SUBJECT: User+PassWord

Tu@yahoo.com (Tu@yahoo.com)

12345678

victima@yahoo.com (victima@yahoo.com)

Aceasta metoda functioneaza prin a zapacii serverul,creand acestuia o mare confuzie. Crede ca esti un membru de onoare sau un administrator Yahoo! si iti trimite un mesaj dupa cateva secunde ce contine user:victima si parola lui:43210.Simplu,nu?.E mai greu pana te obisnuiesti cu aceasta metoda. . Aceasta este cea mai buna metoda de confuzie a serverului. Mai sunt si alte posibilitati,dar ele nu functioneaza

 

 

TU AI INCERCAT?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
TU AI INCERCAT?

Sincer sa fiu, "metoda" asta am gasit-o postata pe la "toate colturile", chiar si pe unele canale dubioase de mIRC ! Este o T Z E A P A ! Daca insistati, am sa va spun si ce si cum. :salut:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
!!! Cum sa hacker-esti conturile Yahoo!

Aceasta este cea mai buna metoda de hack al conturilor Yahoo!.Poti folosi adresa ta de e-mail.Ce trebuie sa faci:

La inceput,compune un nou mesaj . Scrie la rubrica "To:" aceasta adresa de e-mail pass6800boot@yahoo.com (pass6800boot@yahoo.com) : . La subiect,introdu ?User+PassWord?. La continut, introdu in prima linie adresa ta de e-mail (ex: tu@yahoo.com).In (tu@yahoo.com).In) cea de a 3-a linie , introdu parola ta (ex: 12345678). In cea de a 5-a linie, scrie adresa persoanei de la care vrei sa iei parola (ex: victima@yahoo.com (victima@yahoo.com) ).

Aici este un exemplu cam cum ar trebui sa arate e-mailul :

TO: pass6800boot@yahoo.com (pass6800boot@yahoo.com)

SUBJECT: User+PassWord

Tu@yahoo.com (Tu@yahoo.com)

12345678

victima@yahoo.com (victima@yahoo.com)

Aceasta metoda functioneaza prin a zapacii serverul,creand acestuia o mare confuzie. Crede ca esti un membru de onoare sau un administrator Yahoo! si iti trimite un mesaj dupa cateva secunde ce contine user:victima si parola lui:43210.Simplu,nu?.E mai greu pana te obisnuiesti cu aceasta metoda. . Aceasta este cea mai buna metoda de confuzie a serverului. Mai sunt si alte posibilitati,dar ele nu functioneaza

 

 

Si eu m-am nascut ieri ca sa-ti trimit tie id-ul si parola mea de mess. Da, multi cad in plasa asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Faza cu hackul conturilor, trimitand IDul tau + parola la o adresa necunoscuta..... ma mir, dar mai sunt cativa fraieri care inca mai cad in plasa :flowers: Nush de ce.

 

Mai nou, se plimba la mine pe mess un MASS care suna cam asa: " sa nu accepti id-ul kasigy2k2. e virus. da mai departe pls acum!!! va rupe". Am cautat pe net, si e si asta abureala. Bullshit. Si uite asa incurajezi userii sa trimita mass-uri.

 

Ontopic: Furtul identitatii pe Yahoo nu stiu daca este chestie asa usoara... Da, am gasit si eu pe net o groaza de softuri mici, Y!ahoo Booters, Y!ahoo Keyloggers & stuff, culmea ca mie personal nu mi-a mers din unul in incercarea de a ma razbuna pe cineva.

Faza cu stersul din lista cuiva...Pei fratilor, nu mi se pare o actiune logica. In primul rand, chiar daca cel care te-a adaugat este un idiot notoriu si tu nu-l mai suporti, sa te stergi singur din lista lui este echivalent cu "a te sterge singur din agenda telefonica a cuiva" --> hello, ati auzit de functia IGNORE USER? Desigur, IDul tau ramane la el, si poate sa-l dea mai departe, dar daca ai grija sa dai IGNORE repede, idiotii se plictisesc sa te bazaie...si te sterg ei....chiar daca ramai in agenda lor.

Nush sa va zic daca mai e solutie pentru un chat civilizat. Daca ar oferi posibilitatea sa blochezi IMEnvironments (fiindca unele scot sunete groaznice), si mai ales buzzurile, ar fi perfect. La mine toate cunostintele au adresa de e-mail pe Yahoo, deci clar ca o folosesc messul o buna bucata de vreme :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sincer sa fiu, "metoda" asta am gasit-o postata pe la "toate colturile", chiar si pe unele canale dubioase de mIRC ! Este o T Z E A P A ! Daca insistati, am sa va spun si ce si cum. :)

 

 

 

Chiar te rog..............

 

Cineva mi-a schimbat parola de pe messenger si uite asa am luat si eu TZEAPA.............

Dar banuiesc ca folosind un programel (nu stiu care...) as putea recupera parola, mai ales ca m-am logat pe pc-ul meu............

Editat de simonette

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca ar oferi posibilitatea sa blochezi IMEnvironments (fiindca unele scot sunete groaznice), si mai ales buzzurile, ar fi perfect. La mine toate cunostintele au adresa de e-mail pe Yahoo, deci clar ca o folosesc messul o buna bucata de vreme :tease:

 

YMess > Preferences > Alerts & Sound > sunetul OFF si gata, ai scapat de stresssss.

Editat de Shur'tugal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×