Sari la conținut
Forum Roportal
copil_rebel

S.O.S

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

as vorbi cat de poate de deschis cu el atata timp cat el nu vrea nu il pot obliga.

dar ,stiti voi,totul are o limita:cand intru pe mess(de exemplu)sa-i mai ii spun un "buna"..ma ia la misto,zice ca e ocupat,mai are putin si ma jigneste ceea ce nu accept.

si da,l-am facut gelos cu un prieten de al lui(l-am laudat pe tipul respectiv)poate de acolo s-o fi schimbat atata.asta e genul de om care trebuie femeia sa il menajeze,protejeze,sa-i spuna multe si marunte plus ca la um momentdat am crezut ca e gay. :santa: i-am si spus lucrul acesta,s -a suparat ..mai demult a zis ca il folosesc(pe mine ma amuza copios)numai un tip slab de inger poate gandi asa sau nu ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as vorbi cat de poate de deschis cu el atata timp cat el nu vrea nu il pot obliga.

dar ,stiti voi,totul are o limita:cand intru pe mess(de exemplu)sa-i mai ii spun un "buna"..ma ia la misto,zice ca e ocupat,mai are putin si ma jigneste ceea ce nu accept.

si da,l-am facut gelos cu un prieten de al lui(l-am laudat pe tipul respectiv)poate de acolo s-o fi schimbat atata.asta e genul de om care trebuie femeia sa il menajeze,protejeze,sa-i spuna multe si marunte plus ca la um momentdat am crezut ca e gay. :santa: i-am si spus lucrul acesta,s -a suparat ..mai demult a zis ca il folosesc(pe mine ma amuza copios)numai un tip slab de inger poate gandi asa sau nu ?

pai stii ca este asa o zicala: "ce-ai cautat in .........ochi ti-a intrat" asta se potriveste de minune aici

si nu,nu e slab de inger,e un tip care se mai respecta si pe el

Editat de MaxJuve

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incurcata poveste. Pana la urma va jucati amandoi, va tachinati. Poate la un moment dat va veti comporta ca niste adulti :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult ptr sfaturi. :lol:

 

 

ca sa inteleg,trebuie sa discut cu el la modul cel mai serios.bine,bine dar daca nu vrea ce sa fac?

sa renunt la el,cred :crazy: e cam greu cand incepi sa tii la o persoana sa renunti asa usor :o:

dar cum toate au un inceput si un sfarsit va trebui sa accept situatia si sa il mai dau naibii ptr ultima oara ca tare mult merita :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar cum toate au un inceput si un sfarsit va trebui sa accept situatia si sa il mai dau naibii ptr ultima oara ca tare mult merita ;)

 

 

Pai daca tot merita dat 'naibii', de ce te mai agiti atat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ptr ca nu stiu ce vrea el de fapt de la mine ;)

ori ma place,ori bate in retrage(uneori am impresia ca se joaca)alteori cred ca ma place muuuult .nu il inteleg,nu se face inteles.

pacat de el ca e baiat dragut ,destept..ii cam lipsesc cei 7 ani de acasa dar trecem peste.

Editat de copil_rebel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ptr ca nu stiu ce vrea el de fapt de la mine :bye:

ori ma place,ori bate in retrage(uneori am impresia ca se joaca)alteori cred ca ma place muuuult .nu il inteleg,nu se face inteles.

pacat de el ca e baiat dragut ,destept..ii cam lipsesc cei 7 ani de acasa dar trecem peste.

 

Si ce importanta are daca ai sti ce vrea el de la tine?

Eu cred ca aveti varste mult mai mici decat cele declarate.

Sau...altceva!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si ce importanta are daca ai sti ce vrea el de la tine?

Eu cred ca aveti varste mult mai mici decat cele declarate.

Sau...altceva!

 

incerc sa inteleg ce este cu voi_ oare la mine este la fel eu am o relatie ne iubin ,dar nu stam in acelasi oras . eu am un domeniu in care nu se prea gasesc locuri de munca _ ce sa fac_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
incerc sa inteleg ce este cu voi_ oare la mine este la fel eu am o relatie ne iubin ,dar nu stam in acelasi oras . eu am un domeniu in care nu se prea gasesc locuri de munca _ ce sa fac_

 

Iubeste si mergi inainte, indif de distanta. Ce sa faci altceva?

Sau gaseste-ti pe cineva din orasul tau.

Mai mult decat cele 2 optiuni nu vad.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×