Sari la conținut
Forum Roportal
copil_rebel

S.O.S

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

wow...foarte bine gandit.multumesc. :D

in fine,multam fain colegu..sunt impresionata cum poti gandi la 13 ani :P

Sunt precoce.. :santa:

Si sunt intr-a 7-a . ;)

Ca au zis ca sunt destept si prea inalt pentru a-5-a.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce mi a spus sa ramanem prieteni si sa pastram legatura cand el face contra?

ca sa te menajeze ! :P

 

eu n'as mai conta pe relatia asta :santa:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ca sa te menajeze ! ;)

 

eu n'as mai conta pe relatia asta :santa:

De ce ..e menajer el ? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Clar, daca a schimbat tactica ..vrea sa ti-o puna . :P

 

 

Care parte din "am avut de 2 ori legaturi intime" nu ai inteles-o ? ;)

 

:santa:

Editat de Saharian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
wow...foarte bine gandit.multumesc. :D

cu gelozia ce sa-i faci,nu prea e de glumit.omul e gelos(l-am facut de atatea ori gelos)poate si-a schimbat parerea despre mine si ma crede altceva.nu dadea niciun semn ca ma place ,pana cand nu vorbeam cu un amic de al lui s.a.m.d

chestia asta il enerva la culme.am facut tot ce am putut.

recunosc ca m-am jucat pentru ca nu il consideram atat de atragator.se pare ca rolurile s-au schimbat. ;)

sincer,tot ce as dori de la el este comunicarea,ceea ce el nu face.se poarta total banal,aiurea ca un copil .si presupun ca o face intentionat.observat cum ii place sa ma tachineze,sa ma enerveze .eu sa ma supar iar el dupa aceea vine cu scuze.

cred ca e sado-maso.sau eu ? :santa:

cand ne "impacam " again & again nu ma mai baga in seama.

ma gandesc ca poate asteapta dovezi de dragoooooooste ,dulcegarii..poate e prea plin de el(ori timid) si vrea ca eu sa fac primul pas .

in fine,multam fain colegu..sunt impresionata cum poti gandi la 13 ani :P

mda...ori vrea sa iti de-a o lectie daca tot ai vrut sa te joci,dar mai degraba cred ca el a vazut ca tii la el si nu se indeparteaza de tot pt ca asa cum a mai spus si ravl vrea sa te menajeze.daca asta e jocul lui nu e atat de imatur cum crezi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hoho,mii cunoscuta tactica asta,baiatul iti plateste cu aceiasi moneda,depnde de caracterul lui daca e orgolios si cu un caracter tare ar putea chiar sa se indeparteze total de tine,dar ai de lucru tu ca sa-l apropii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e destul de matur
e cam imatur.

Aha.

 

Io nu stiu voi ce-ati inteles, dar eu n-am inteles nimic din istoria asta. Acum doua luni ii facea figuri, nu simtea nimic pentru el, erau amici, dar au avut legaturi intime de doua ori, pe urma el a zis stop, ea se purta urat, pe urma se tachinau.. :santa:

El te enerveaza si tu nu esti in stare sa ii ceri scuze pentru ca l-ai tratat naspa, dar vrei sa il ai de iubit. Mda.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aha.

 

Io nu stiu voi ce-ati inteles, dar eu n-am inteles nimic din istoria asta. Acum doua luni ii facea figuri, nu simtea nimic pentru el, erau amici, dar au avut legaturi intime de doua ori, pe urma el a zis stop, ea se purta urat, pe urma se tachinau.. :santa:

El te enerveaza si tu nu esti in stare sa ii ceri scuze pentru ca l-ai tratat naspa, dar vrei sa il ai de iubit. Mda.

A ranit-o in orgoliu si acum o doare.Nu cred ca il iubeste.Vorbeste doar orgoliul ei ranit acuma.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e cam imatur.

 

se pune problema din pacate.i-am explicat de multe ori sa se schimbe ,sa nu mai fie asa aerian dar in zadar.n am chef de joaca ,acum chiar as vrea ceva serios cu omul asta.

 

Daca deja il vezi imatur, crezi tu ca printr-o relatie cu tine va deveni mai...matur :santa: ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aha.

 

Io nu stiu voi ce-ati inteles, dar eu n-am inteles nimic din istoria asta. Acum doua luni ii facea figuri, nu simtea nimic pentru el, erau amici, dar au avut legaturi intime de doua ori, pe urma el a zis stop, ea se purta urat, pe urma se tachinau.. :santa:

El te enerveaza si tu nu esti in stare sa ii ceri scuze pentru ca l-ai tratat naspa, dar vrei sa il ai de iubit. Mda.

am obeservat si eu acele auto-contraziceri...eu ii sfatuiesc sa vorbeasca ca doi oameni care au pretentia de a fi maturi...is trecuti de adolescenta,cu mult...ce naiba! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×