Sari la conținut
Forum Roportal
dinamiq

Nu stiu care e problema mea!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Stiu perfect cum te simti (cel putin asa cred). Mai corect spus, stiu ce inseamna sa nu vrei sa faci un lucru, stiind ca iti face rau, sa iti promiti de fiecare data ca nu mai faci dar sa nu reusesti sa te tii de promisiune. Iti spun si eu ce ti-au spus ceilalti: mergi la un psiholog, va sti sa te ajute. Daca esti la fel ca mine, de fiecare data cand vei incerca sa nu mai joci insa nu vei reusi intr-adevar sa te tii departe de jocuri, stima ta de sine o sa scada tot mai mult. Exista o iesire din cercul asta vicios, daca o folosesti iti va fi mult mai usor decat daca te-ai zbate singur

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca e vorba doar de adrenalina oferita de jocuri. ea are un rol, de a umple o senzatie de gol, de lipsa de sens, poate, dar asta poti obtine si sarind cu parasuta :roll:

 

 

Da cam asa e uneori simt ca nu am nici un rost in viata si timpul trecerepede fara ca eu sa fac ceva sa ma simt implinit.Ma gandesc la multe imi fac planuri dar toate se destrama cand ajung in sala de jocuri,parca e prea greu sa realizez singur ceva.Cred ca saritura cu parasuta e o idee buna.As incerca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×