Sari la conținut
Forum Roportal
s3aNPaul

Comunitatea programatorilor din Romania ..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

www.programmer.as.ro - Comunitatea programatorilor din Romania , sunt inca la inceput cu siteul , dar se pare ca totul merge bine pana acuma. .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am reusit sa intru decat pe pagina principala.

Imi place culoarea aleasa.

Poate alegi o alta culoare pentru meniuri (sau pentru fundal) si ar trebui sa te gandesti la o sigla.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poti incerca sa intrii pe forum care cred ca iti merge www.programmer.as.ro/forum/ .. o sa ma apuc serios de site in weecaend cand am timp destul ..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oameni buni, faceti site-uri colorate, m-am saturat tot de gri, bej, alb, crem ... mai sunt sute de culori frumoase, placute si odihnitoare pentru ochi.

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
oameni buni, faceti site-uri colorate, m-am saturat tot de gri, bej, alb, crem ... mai sunt sute de culori frumoase, placute si odihnitoare pentru ochi.  

:)

 

Ai dreptate, dar la unele pagini te intereseaza mai mult continutul si nu grafica. Ex. trafic.ro

 

In ce priveste linca-urile care nu merg eu cred ca mai bine nu ai pune linca deloc decat sa pui un linca catre o pagina inexistenta. Astfel daca cineva revine la tine pe pagina sa vada ca a aparut articolul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×