Sari la conținut
Forum Roportal
Dusi

Job party de Craciun

Postări Recomandate

Salut,

 

 

Este prima oara cand scriu pe un forum. Dar pentru ca sunt in pana de idei, si eu si colegii am decis sa vedem si alte pareri. Firma organizeaza o petrecere de Craciun cu angajatii de la birouri si cei de pe santiere. Ideea a fost la inceput sa ne imbracam in costume diverse, insa nu o sa tina si pentru muncitorii de pe santiere.

 

Voi ce pareri aveti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da karaoke sau o petrecere cu concurs cel mai bun costum de mos craciun, sau cel mai cel nu stiu:-?? ma gandesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut,

 

 

Este prima oara cand scriu pe un forum. Dar pentru ca sunt in pana de idei, si eu si colegii am decis sa vedem si alte pareri. Firma organizeaza o petrecere de Craciun cu angajatii de la birouri si cei de pe santiere. Ideea a fost la inceput sa ne imbracam in costume diverse, insa nu o sa tina si pentru muncitorii de pe santiere.

 

Voi ce pareri aveti?

super idee , eu as propune ca cei de la birouri sa mearga pe santier imbracati adecvat , iar cei de pe santier sa frece netu' la birouri . :good:

 

cred ca'i fair-play, nu ?

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da karaoke e misto, ne-am gandit si noi, si deja l-am pus pe lista. Bineinteles ca se gasesc sa spuna ca ei nu stiu sa cante, pai daca ai avea voce unde ar mai fi distractia. Concurs de costume cu Mos Craciun e o idee buna si asta, s-a notat.

 

super idee , eu as propune ca cei de la birouri sa mearga pe santier imbracati adecvat , iar cei de pe santier sa frece netu' la birouri . :santa:

 

cred ca'i fair-play, nu ?

 

 

Este vorba de o petrecere intr-un restaurant, iar fair-play nu cred ca este cazul in discutia noastra.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

puteti sa organizati si o tombola, fiecare aduce un obiect, stabiliti o suma aproximativa si, la sfarsit, fiecare pleaca acasa cu o amintire..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×