Sari la conținut
Forum Roportal
mark225

Unde gasesc profiluri metalice

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Unde gasesc profiluri metalice ca in fotografii : sa aibe gauri si sa sa pot alege mai multe dimensiuni si grosimi . La Bricostore sau MrBricolage nu se gasesc decat cateva tipuri de profile metalice foarte mari .

(nu vreau sa fac suport pentru un aparat de aer conditionat , dar exact asa am nevoie)

 

Se poate sa gasesc pe la depozite de materiale de constructii , dar chiar nu stiu unde ar trebui sa ma duc

post-185386-1225646370_thumb.jpg

post-185386-1225646381_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Unde gasesc profiluri metalice ca in fotografii : sa aibe gauri si sa sa pot alege mai multe dimensiuni si grosimi . La Bricostore sau MrBricolage nu se gasesc decat cateva tipuri de profile metalice foarte mari .

(nu vreau sa fac suport pentru un aparat de aer conditionat , dar exact asa am nevoie)

 

Se poate sa gasesc pe la depozite de materiale de constructii , dar chiar nu stiu unde ar trebui sa ma duc

la praktiker ? dar de ce nu dai o comanda la sudat tot suportul, vopsit rezista mai mult in aer liber si este oricum mai rezistent...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu vreau sa fac un suport de aer conditionat

profilurile metalice le vreau pentru alte lucrari si o sa merg la cineva sa le sudeze dar vroiam sa le aleg si sa le cumpar eu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu vreau sa fac un suport de aer conditionat

profilurile metalice le vreau pentru alte lucrari si o sa merg la cineva sa le sudeze dar vroiam sa le aleg si sa le cumpar eu

esti din Bucuresti?...

in spate, la Obor,,,intre magazinul Obor si piata sunt niste depozite cu materiale pentru constructii...

diametral opus--inspre str.Avrig--la fel, tot depozite..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da sunt din Bucuresti si incerc sa caut si la Obor unde mi-ai indicat

Problema e ca nu stiu daca o sa gasesc in depozitele de materiale de cosntructii ... in principiu au de toate dar nu au profile metalice

 

Eu spre exemplu vreau sa imi fac un suport pentru rufe, grilaj la usa , grilaj la geam , copertina , o masa din profile metalice pe care sa pot pune 100 kg linistit etc. Si vroiams a imi pot alege eu profilele metalice, sinele metalice si apoi sa merg la cineva sa le sudeze (sa nu imi spuna ca au costat de 5 ori pretul lor ) si sa le vopseasca.

 

Stie cineva unde pot gasi un atelier unde sa pot comanda un grilaj pentru usa , o copertina etc si sa nu ma coste mai mult decat este cazul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×