Sari la conținut
Forum Roportal
tenie2k

[PROBLEME] Nu am vise

Postări Recomandate

va rog daca se poate sa imi raspundeti .. de ce atunci cand ma pun pat .. aproape sa adorm .. simt ca ma lovesc de ceva .. ?? Multumesc pt raspunsurile date pana acum .

Si eu am patit saemanator intr-o seara,chiar si in timp ce dormeam se intampla....Ai o energie negativa f. puternica in casa,drept urmare ,sunt atrase spiritele inferioare.Pe viitor incearca sa nu ai niciun sentiment de frica si fa-te ca nu-ti pasa de ce ai patit,iar daca vor continua,razi de ele.S-ar putea sa te paraseasca daca sunt cu chef "de joaca" (eu asa le numesc).IN cazul cel mai rau ar fi spirite diabolice si ar fi mai rau,atunci ar trebuii sa apelezi neaparat la credinta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aud doar o voce in somn, fara niciun fel de imagini. Ce poate fi?

 

depinde ce spune

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aud doar o voce in somn, fara niciun fel de imagini. Ce poate fi?

Am auzit si eu o voce odata in somn. Niste versuri, ciudate, in engleza. Sunt foarte simple,nu foarte corect gramatical construite, dar logice. E un avertisment.

 

Surprinzator, le-am tinut minte. Poate si pentru ca "vocea" a avut grija sa aud fiecare cuvant clar. :) Mi-am adus aminte de asta si zilele trecute, cand un coleg imi spunea ca in somn nu poti citi. :roll: Si i-am zis ca eu nu doar am citit(desigur, in alt vis), dar am avut tangente si cu genul liric :) .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am auzit si eu o voce odata in somn. Niste versuri, ciudate, in engleza. Sunt foarte simple,nu foarte corect gramatical construite, dar logice. E un avertisment.

 

Surprinzator, le-am tinut minte. Poate si pentru ca "vocea" a avut grija sa aud fiecare cuvant clar. :roll: Mi-am adus aminte de asta si zilele trecute, cand un coleg imi spunea ca in somn nu poti citi. :P Si i-am zis ca eu nu doar am citit(desigur, in alt vis), dar am avut tangente si cu genul liric :) .

Culmea e ca si eu am citit...

si am auzit si eu o voce... cu care comunicam, dar asta cand eram copil...

in schimb cunosc pe cineva care aude mai multe voci distincte care vorbesc odata... si poate comunica chiar foarte bine cu ele... :) asta da ciudatenie...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×