Sari la conținut
Forum Roportal
Marlboro

Cereri de BAN

Postări Recomandate

IESI AFARA de pe topicul asta .

K0pyright ai?

Nu a fost creeat si mutat ca sa-ti satisfaci tu tendinta nimfomana de a misca convulsiv si clitoridian degetelul.

Pentru simtul pamfletar, ai permisiunea sa postezi aici.

Ia termina cu stersul aiurea.

D'accord, nu se sterge aiurea.

Dar se sterg porcariile.

Ideal ar fi totusi sa nu fie nevoie de interventia moderatorului.

 

Klar?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da.ti ban ca mi-ai dat warn peste warn :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da.ti ban ca mi-ai dat warn peste warn :)

think again. de la mine ai UN warn, pt ca ai impins offtopic peste orice limita.

meriti ban, ca vorbesti numai prostii ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
think again. de la mine ai UN warn, pt ca ai impins offtopic peste orice limita.

meriti ban, ca vorbesti numai prostii :)

arata-mi si mie prostiile despre care spui... ;)

inainte sa ma banezi..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

BTW.

 

Cu durere profunda va anuntam disparitia de pe forum a unui commando din factiunea Al Qaida-Pisiqa, fundamentalisti practicanti ai terorismului prin pupaturi umede, atacuri revendicate cu floricele si cafelute laxative.

Deghizati in oameni, grupul de teroristi, printre care si femei, se deplasau cu un camion supraincarcat cu pupaturi cu telecomanda, baxuri de cafea cu autodetonare, cosuri intregi cu floricele explozive de porumb, vehicul haotic condus de soferul NewTask si copilotul NechezolMaker, ambii sub influenta sperantei virginelor numeroase care ii asteapta la Portile Raiului. Pe scaunul pasagerilor au fost gasite cu cate o pereche de inglite in mainile aspre de la spalatul vaselor numitele Bridget Jones si Berbeaca, dar si alti pasageri care urmeaza a fi identificati.

Martori oculari, auditivi si olfactivi sustin ca inainte de impact, din camion s-au auzit intonatii repetate:

Allah Akbar - Sa Bombardam Roportal!

Editat de K0ntr0VerSy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg de ce mi-ati sters mesajul !

La asta ma refeream cand am spus ca stie ceva tiganu' :

Cu durere profunda va anuntam disparitia de pe forum a unui commando din factiunea Al Qaida-Pisiqa, fundamentalisti practicanti ai terorismului prin pupaturi umede, atacuri revendicate cu floricele si cafelute laxative.

Deghizati in oameni, grupul de teroristi, printre care si femei, se deplasau cu un camion supraincarcat cu pupaturi cu telecomanda, baxuri de cafea cu autodetonare, cosuri intregi cu floricele explozive de porumb, vehicul haotic condus de soferul NewTask si copilotul NechezolMaker, ambii sub influenta sperantei virginelor numeroase care ii asteapta la Portile Raiului. Pe scaunul pasagerilor au fost gasite cu cate o pereche de inglite in mainile aspre de la spalatul vaselor numitele Bridget Jones si Berbeaca, dar si alti pasageri care urmeaza a fi identificati.

Martori oculari, auditivi si olfactivi sustin ca inainte de impact, din camion s-au auzit intonatii repetate:

Allah Akbar - Sa Bombardam Roportal!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×